Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfogadni ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akinek szerintem nem jövök be,de ez nem bíztos,de szerintem nem,hiszen olyan ronda vagyok,hogy egy ilyen jó pasinak biztos hogy nem jönnék be.Szeretném vhogy elfelejteni,és elfogadni ezt,de olyan nehéz:(

17/L


2011. jún. 8. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ronda vagy?
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
biztos nem vagy ronda ne is mondjál ilyet
2011. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom és kész.De nem ez a lényeg.Még ha nem is lennék csúnya,akkor sem érdemelnék meg egy ilyen jó pasit.El kell felejtenem sürgősen!!!
2011. jún. 8. 15:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Butaság, hogy meg sem próbálod. Legyen már egy kis önbizalmad. Így aggszűz maradsz.
2011. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 napietus ***** válasza:
mi az, hogy nem érdemelnéd meg? hol marad az önbcsülés? érezze magát ő megtiszteve, hogy egyáltalán észrevetted...ha ilyen stílusban állsz hozzá, nem is fog összejönni, se ez, se másik.
2011. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

önértékelési problémád van mint a legtöbb tizenévesnek,sőt ha szerencsétlen vagy akkor ez megmarad a 20 éveid elején is..

amíg így állsz saját magadhoz,addig ne reménykedj semmi jóba!

Fogadd el magad utána már nem kell azon agyalnod hogy bejössz-e neki,mert egyértelmű! Nem minden a külsőség,ezt értsétek már meg!

2011. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó azért ez kicsit sok. Legyen önbecsülés, de ne felsőbbrendűséget tételezzen fel. Én például egy halálosan ronda hapsi vagyok, bár már végeztem az iskolával, a munkám annyit fizet, hogy mindig szép barátnőim vannak. Szégyellje magát az a csaj, aki ezért hajt rám, nehogy már én. A nő barátaimnak például egy tök más arcomat mutatom, intelligens is tudok én lenni, csak úgy kell közeledni.


Neked kérdező azt ajánlom, próbáld meg, mivel nem mindenkinek tetszik ugyan az, és ha jó pasi, de nincs barátnője, akkor lehet, hogy éppen rád vár.

2011. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan úgy álljak hozzá,hogy képzeljem azt,hogy bejövök neki??De annyira félek a pofára eséstől...
2011. jún. 8. 15:18
 10/15 napietus ***** válasza:
ne képzeld. tudd. és ne nyomulj rá, azt kell elérned, hogy ő hajtso Rád, jaj, olyan nehéz ezt így leírni...
2011. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!