Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy másoknak hamar összejönnek az ilyen jó dolgok: eljegyzés, házasság? Míg másoknak még 30 éves korára sem jönnek ezek a jo dolgok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy ezek jó dolgok?
2021. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Abból gondolom hogy így külső szemmel azt látom hogy milyen szép is pl. egy esküvő, hogy a társad annyira szeret, hogy veled akarja összekötni az élletet, egy szép gesztus. Meg más emberekből is nagyobb elismerést lehet ezzel szerezni, hiszen hiába van 2021, a szingliség cikinek számít.
2021. nov. 7. 07:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal.Most neked az a fontos, hogy megházasodj 30 éves korodra, vagy megtaláld a hozzád illő párt,akár kicsit később?

Nem kell annyit pörgetni a Facebook üzenőfalat,tudjuk,hogy ott mindenkinek tökéletes élete van.

Egyébként igaza van az első hozzászólónak, ezek nem biztos hogy jó dolgok, ha nem a megfelelő emberrel vagy együtt.

2021. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Erre mégis milyen választ vársz? Ezer oka lehet, erre egy névtelen fórumon lehetetlen válaszolni.
2021. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

"hiszen hiába van 2021, a szingliség cikinek számít."


Nagyon ciki vagyok akkor, bár jobban érzem jelenleg magam szingliként, mint valaha :D a görcsös párkeresés a ciki, amikor valaki egyedül képtelen boldog és teljes lenni. Ezekből szoktak a megalkuvó kapcsolatok lenni, amikor mindegy hogy ki csak legyen valaki, mert az ember nem bírja elviselni magát egyedül... köszi inkább leszek ciki szingli, de nem adom alább soha.

2021. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm története egy a sok közül:Megismerte a "nagy ő"-t kb.28 évesen,madarat lehetett volna fogatni vele, alig telt el másfél év, összeházasodtak. Az anyakönyvvezetőnél még én is megkönnyeztem, annyira szép volt tényleg az egész ceremónia.Lagzin voltunk kb.120-an, nagyon jó volt.

1 év múlva jött a gyerek, rá 2 év múlva a válás....

Ezzel a példával csak azt szeretném mondani, hogy amikor összeházasodsz valakivel,akkor mindenki annyira szereti a másikat,hogy úgy gondolja hogy az egész életét le akarja élni vele.Nem kell túl sokat belegondolni az esküvőbe,akkor mindenki azt hiszi, hogy örökre együtt maradnak, aztán vagy bejön, vagy nem...

2021. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert mások màsok?
2021. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

megint csak a jóra irigykedünk kérdező? Arra is irigykedj aki 30 évesen elvált és az asszony vitte a fél vagyonát, meg arra is aki elvált és ott maradt 2 gyerekkel egyedül és vissza kellett költöznie az anyjához a 30nm2-es panelba.


"hiszen hiába van 2021, a szingliség cikinek számít"


Max a te ferdült világnézetebben van ez így.

2021. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyemen is volt egy csaj aki állandóan panaszkodott a pasijára és mondta hogy ő ezt már nem bírja tovább csinálni.

A facebookon persze ők voltak az álompár,csomó romantikus képet kitettek.

Aztán amikor szakítottak akkor egyből mentek a csajhoz a barátnői,hogy nem is értik ez hogyan történhetett hisz ők voltak az álompár,én meg csak nevettem hisz tudtam hogy ez lesz.

Szóval rengeteg ilyen pár lehet,akik eljátszák hogy minden oké,de azt nem látod hogy mi zajlik a háttérben.

Az én rokonságom 90%-a már elvált

2021. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez amikről te beszélsz csak a felszín és egyáltalán nem ez a lényeg hosszútávon. Természetesen örömteli, ha valaki fiatalon megtalálja a párját és családot is alapít, de azért ne felejtsük el, hogy ezt egy kívülálló nem tudja a mélységében átlátni. Nem tudhatod milyen kompromisszumok, ki nem kommunikát törések is bújnak meg a háttérben, amik később felborítják a kapcsolatot még akkor is, ha a közösségi médiában minden annyira rózsaszínnek tűnik.

Meg amúgy azt is gondoljuk végig, hogy a házasságot nem megkötni a nehéz, ha nem megtartani 30-40-50 évig, ebbe azért sok embernek törik bele a bicskája még akkoris, ha esküvője napján a legboldogabbnak érezte magát a földön.

2021. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!