Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiakadás az exre is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás az exre is?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki összejött egy lánnyal, hatalmas szerelem meg minden, viszont szegény srác depressziós meg el van szegényedve, ezért a lány segít neki, támogatja anyagilag is. A srác beszél neki az exéről, akivel szakítottak már, köztük sosem történt semmi, és elmondása szerint az a lány azóta zaklatja. Nem is utal rá máshogy, csak, mint "a zaklató lányra". Egyszer kap egy üzenetet a lány az extől, hogy mi van a sráccal, nagyon eltűnt, tud-e róla valamit. Tudja, hogy depressziós, jobbulást kíván, de akkor ők most együtt vannak-e, mert múltkor még nagyban csókolóztak és tőle is pénzt fogadott el a srác... Kiderül, hogy két vasat tartott a tűzben, két nőtől is kunyerált, az ex csak annyival volt képben, hogy ez a lány egy szimpla barát, azért is érdeklődött nála a fiúról. Tehát semmi szakítás, semmi zaklatás, a lány előtt a nem is annyira exet csak azért zaklatózta a srác, hogy tudja magát sajnáltatni és legyen mit mondania, miért keresi őt az a másik lány. Tuti nem kitaláció, olyan dolgokkal volt tisztában a volt barátnő, amikkel nem lehetett volna, plusz maga a srác is beismerte az egészet nagy magyarázkodás közepette. A lány azonnal dobta a kunyeráló alakot, viszont az exre is kiakadt, hogy miért nem szólt neki hamarabb, így úgy érzi, hülyét csinált magából. Ti haragudnátok az exre? Tudom, hogy vannak nők, akik nem hisznek a saját szemüknek sem, és mindenben a párjukat védik a figyelmeztetővel szemben, de itt nem erről volt szó, ez a lány nem olyan, aki reszketne egy pasi miatt, főleg, aki egyértelműen egy kunyeráló csaló.

2021. nov. 7. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék inkább, hogy az ex felnyitotta a szememet.
2021. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lachesys ***** válasza:
100%
Nem, nem haragudnek.
2021. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi bajod van, még mindjárt te vagy megsértődve az exre, aki szinten semmiről nem tudott? 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, szólhatott volna hamarabb is. Bár igazából leginkább nyilván nem rá, de marhára idiótának érzem magam... Felültem egy közönséges csalónak, pedig annyi jel volt.
2021. nov. 7. 18:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene ebben a helyzetben haragudni? Ha ők barátnők, akkor érthető.
2021. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

De figyelj már ide, miről kellett volna neked szólnia, ha semmiről nem tudott ? Egyáltalán kicsoda vagy te, hogy felkellett volna veled vennie a kapcsolatot? Elvileg úgy tudta, hogy a srác egyik lányhaverja vagy, minek és miről kellett volna neked szólnia?

“Szia XY barátnője vagyok, csak szólok”

Azt hitte, hogy egy barát vagy, aki tud róla, te most hülye vagy vagy mi bajod?

2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó, azért lehetne szebben is fogalmazni, mint írtam, úgy érzem, csalás áldozata lettem. Nyilván most rá is projektáltam a dolgot (először mikor írt azt hittem, ő már rég képben van, hogy egy pár vagyunk).
2021. nov. 7. 18:17
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem is csodálom, hogy csalás áldozata lettél, most is tök hülyeségeket beszélsz. Először azt hitted, tudja hogy együtt vagytok, de utána kiderült nem tudja, tehát miért is haragszol még mindig? A fiúról semmit nem írsz kb. hanem a lányra vetíted ki minden haragodat, ez egyáltalán nem normális, kezeltesd magad.
2021. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A srácot úgy vágtam ki, hogy a lába nem érte a földet, és a közös barátainkat is figyelmezettem, hogy vigyázzanak vele, mert csaló. Ki tudja, mennyi embertől kunyerált már. Egyébként vicc, mert még ő akarja az exet feljelenteni most zaklatásért... Ez a gyerek kész van, mire fel? Hogy leleplezték a hazugságait?
2021. nov. 7. 18:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Ez nem szépségverseny! Igen, megcsalt, átvert, meglopott a pasid. Lehetsz dühös a másik félre, de ez semmin nem változtat. Dolgod azzal, van, aki szerelmet, kapcsolatot ígért.

2021. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!