Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy az életedben aki évek óta mindig megkeres?

Figyelt kérdés
Mintha valahogy sose tűnne el az életemből pár férfi.
2021. nov. 9. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Aki hagyja, hogy ezt csinálják vele, annak mindnek van. Meglepő, mi?
2021. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen személy volt. 17 évig minden évben írt keresett hívott. Aztán újra összejöttünk. Természetesen szakítás lett a vége. Én időközben összejöttem mással, még most is probálkozott, hogy azért tartsuk a kapcsolatot. Megmondtam hogy nem, tiltottam mindehonnan, ha házhoz jött nem mentem ki.
2021. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ez kölcsönösen működött nálunk kb. 2 évig.Az ember mindig megérzi ha olyan emberrel hozza össze a sors aki nem csak egy a sok közül.

Már a feleségem.

2021. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az első válaszoló is írja, annak vannak ilyen fantomjai a régmúltból akinél válaszra talál a megkeresés bármilyen formában akár csak udariassági csevegés erejéig is. Magyarán aki szóba áll velük. "Barátkozzunk, nem akarok semmit tőled csak az érdekel hogy vagy, mi van veled, még mindig érdekelsz/szeretlek/akarlak, sokat gondolok rád". Ja, persze...

Én kerülöm az ilyen helyzeteket mert nem őszinték, mindig van valami hátsó szándék. Megroggyant kapcsolat a háttérben, újrakezdés lehetősége, a veled való kapcsolat felmelegítése.

2021. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exem volt, több, mint 6 éve szakítottam vele, azóta férjem van. Évente megkeresett a szakítás után, pont azzal a szöveggel, amit 4-es írt, "hogy vagy, mi van veled, érdekel, mi van veled, örökké szeretni foglak"...

Én udvariasan és tapintatosan próbáltam megértetni, hogy nem fogok vele beszélgetni, most mi értelme, hogy évente megírom neki, hogy igen, élek?! Ennél többet úgysem mondok, mert nem fogom beengedni az életünkbe. Minden évben picit erélyesebb voltam, és mindig azt hittem, hogy most már végre lekopik, nyilván nem újrakezdeni akarja, ha tudja, hogy férjhez is mentem. De nem, minden évben újra megkeresett. Tavaly már nem voltam udvarias, megírtam neki nyersen, aztán pedig letiltottam. Idén még nem keresett meg új profilról, úgyhogy szerintem most végre eredményes voltam.

30N

2021. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Volt. A férjemet kértem végül meg, hogy küldje el a halál f@szára. Abból értett csak.
2021. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!