Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat még a barátom? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat még a barátom? Van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt. Az elején sokat foglalkozott velem, sok helyre mentünk el,bár nem sok pénzünk volt. Ma is aranyos velem, de nagyon kevés időt töltünk együtt, amin ő változtatni nem akar. Folyton csak dolgozik,élvezi hogy sokat keres,és drága cuccokat vesz magának. 6 évig folyamatosan költsön kért tőlem,nem tudja beosztani a pénzét,sok pénzzel tartozik most is, és sosem az az első,hogy megadja nekem, hanem költekezik, ahelyett hogy néhány hónapig kicsit visszafogná magát,hogy ne legyen adóssága. Ahogy telnek az évek,egyre több adóssága van, egyre kevesebb ideje rám. Volt egy időszak,amikor a házimunkából sem vette ki a részét, az össze szabad időm arra ment el,hogy utána takarítsak. Ezen azért változtatott már. Szexelni nem szexelünk már 3 éve, tudja hogy ez fontos lenne nekem, megoldást nem keres rá,előjátékra sajnálja az időt, mert ő addig dolgozhatna,és pénzt kereshetne. régen tök sporotos volt,most nagyon el van hízva. Amúgy abban a kevés időben amikor együtt vagyunk kedves velem és megértő. De valahogy úgy érzem ebből nekem elegem van,már nem is akarok segíteni rajta,nem érdekelnek a dolgai, úgy érzem a pénzt választja helyettem. Szerintetek ki kellene tartanom mellete?
2020. júl. 3. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez kérdés?!
2020. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Neked milyen örömöt nyújt ez a kapcsolat?
2020. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ennél csak jobbat találsz.
2020. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kevés, hogy kedves és megértő, de ami köztetek van, az nem kapcsolat, ha 3 éve nem volt szex, előtte sem előjáték, csak lakótársak vagytok. Kérd tőle vissza a pénzedet, és szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2020. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

"Ahogy telnek az évek,egyre több adóssága van, egyre kevesebb ideje rám."


Miért adsz/adtál neki kölcsön annak ellenére, hogy sokat dolgozik, jól keres, és ahelyett, hogy normálisan gazdálkodna a pénzével és félretenne, észszerűtlenül költekezik a te rovásodra?


Megkérdezhetem, hogy jelenleg mekkora összeggel tartozik neked?


Ha három éve nincs köztetek intimitás, pedig nyilván nem 80 évesek vagytok, és közös programokra, együttlétre sem akar időt szánni, mi neked ebben a jó?


Mi az, ami mellette tart?

2020. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 milla kb. Hát ha nem adtam volna neki,éhen halt volna vagy nem tudott volna dolgozni (felszerelés kellett neki )


Félek, más nem fogadna el engem olyannak amilyen vagyok :( plusz nehezen barátkozok, eddig csak vele tudtam rendesen beszélgetni. Nagyon magányos lennék nélküle :(

2020. júl. 3. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy ülsz magányosan egy Suzukiban, amely motorikusan és külsőre rendben van, számíthatsz rá, elvisz A-ból B-be vagy ülsz kettesben egy 7-es BMW-ben, amely csak issza benzint, rohad mindenhol és mindig lefullad? Van még kérdés?
2020. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
😂Ez ugye vicc? Dobd ki a pasit, és keress fel egy pszichológust! Lesz dolga veled.
2020. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!