Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem írok egyből vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem írok egyből vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megvolt az első randi, tök jól sikerült, láttam rajta, hogy jól érezte magát, szimpatizál velem. Nekem is nagyon tetszik, ezért nem szeretném elrontani.

Beszélgetünk online egy ideje, de eddig kb. 2-3 naponta váltottunk üzenetet. Most, hogy megvolt a randi, én alig bírom ki, hogy írjak neki, nyilván nem is kell kibírni. Szóval a lényeg az, hogy elfoglalt vagyok napközben a munkámból kifolyólag, de néha akad pár perc, amikor tudnék írni neki. Szerintetek az a jobb, ha már napközben írok neki, de csak ritkábban tudok válaszolni vagy ha mondjuk este beszélgetek vele, amikor egyből vissza tudok írni. Vagy tökmindegy, csak kommunikáljunk.

24 F,22 L



2021. nov. 13. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális lány esetén tökmindegy. Ha úgy érzed megvárattad, vagy magyarázatot igényel, miért írsz keveset vagy ritkán, hát mondd el neki. :)
2021. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jóleső gesztus, ha nap közben is szánsz pár percet rá és írsz néhány mondatot. Közben előrebocsáthatod azt is, hogy nyilván rengeteg időd nincs a munka miatt, de így fel tudod dobni a labdát, hogy este tartalmasabban beszélgessetek, vagy akár hogy ismét találkozzatok.
2021. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a jó, ha mindent természetesen csinálsz, ahogy neked jó.
2021. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Írj nap kozben is neki! Nem dolgozol azért te annyit! Most kell a csaj vagy nem kell?! Kistöki!
2021. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szép napot kívánsz, egy romantikusabb nőnek, vagy akinek eleve nagyon tetszel, már eleve feldobod a hangulatát. Szóval szerintem bátran udvarolj, kívánj jó reggelt, jó éjszakát, kérdezd meg, hogy van...ilyesmik.
2021. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!