Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a bizalmamat a nők felé? Mit csináljak, hogy ne gyanakodjak egyből mindegyikre, és ne higgyem egyből ringyónak mindegyiket?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben 5 nőhöz volt már közöm, próbáltam én már minden féle lányt, művészlélek, szende "szűz", kis cukibogyó 150 centis, csendes, bulis dögös csajt, aki kiélte magát, de mindegyik csalódás volt.


-első kinyalatta magát egy csávóval, legalább annyi volt benne, hogy elmondta. Azt mondta, hogy a csávó betegesen szerelmes belé, és "megszánta", még csak nem is tetszett neki igazán


-második benyögte, hogy őt ápolta már le partiba 3 fiú, magát a tényt elfogadtam, nem dobtam ki, de a belső undort nem tudtam leküzdeni, és ez szépen lassan a kapcsolat rovására ment


-a harmadik félresmárolt, de még annyi gerince sem volt, mint az első csajnak, az ok szerinte, hogy durva voltam vele szex közben, és nem voltam tekintettel rá, hogy neki túl vastag a cerkám, ezért máshol keresett gyengédséget, persze előtte egyfolytában áradozott, hogy milyen jó a szex


-a negyedik felvetette a hármast, gyorsan ki is offoltam


-az ötödik puncs.hu-n k_rválkodott előttem, ezt valami "asdasd xyz" facebook küldte el nekem, ami már le is törölte magát, fogalmam sincs ki volt, de nem is érdekel...

mutattam a screenshotot neki, tagadta, hogy csak photoshop, aztán kiderült, hogy kamuzott, már csak ezért is dobtam, hogy nem őszinte



Igazából már undorodom mindegyiktől, pont ahogy a napokban nézegettem ilyen balaton soundos videókat, akkor realizáltam magamban, hogy azok a részeg lányok, akiket interjúztatnak, azok az általános női személyiségek, amit csak szimplán könnyebben kitárnak az alkohol hatására őszintén

ott tartok, hogy nekem csak szexre kell nő, és ha sokszor ha meglátok egyet, már morgok magamban, hogy na ez a fas_cibáló is biztos behabzsolta már az ismerősi köréből a fiúk 90%-ának a farkát... persze ezeket nem mondom ki, nehogy negatív megítélésem legyen, minden barátom teljesen normális embernek gondol ilyen téren, nem tudják, hogy milyen undor van már bennem.



2018. júl. 12. 22:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Realizáld tudatosan, hogy nem mint nōkkel volt problémád velük, hanem mint emberekkel.


Mert nem minden ember nō, de minden nō ember.


Ember pedig sokféle van.

2018. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

téged megbántottak ezek a nők és ezért meg vagy sértődve és ezt a társadalom többi nőtagján is le szeretnéd vezetni. nos, szerintem csak annyit kell felfognod, hogy vannak ilyen nők is, meg olyanok is, rendesek, hülyék. ahány ember, annyi féle. te pont egy rossz sorozatot fogtál ki. (vagyis csak számodra rosszat). amíg ezzel nem békélsz meg, addig a bizalmatlanságod sem fog elmúlni az ismeretlenek iránt. el kell jutnod addig hogy minden ismeretlen tiszta lappal indulhasson nálad és ne a múltbeli sérelmeid határozzák meg az ismerkedést, hanem a nyitottság és a pozitivizmus.


a másik dolog az esetleírások alapján (bár ezek nem biztos hogy igazak): valszeg rosszul nyalsz, nem figyelsz eléggé a nők lelki oldalára, ezért a romcsi típusú nők kioffolnak alólad és mással nyalatják magukat meg smaciznak, a ribó típusú nők meg ellennének veled, de hozzájuk képest meg nem vagy elég strigó típus.


szóval valami vagány de azért nem túl ribó csaj lenne neked az ideális, én ilyet keresnék.

2018. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen ugyanígy vagyok én is. Egyébként ha fiatal vagy még (25-27 alatti) akkor szerintem felejtsd el a komoly párkapcsolatot, úgyis mindig csalódás a vége. Élvezd az életet, azt, hogy ilyen könnyen kaphatók a nők ebben a korban, ne sajnáld, ha esetleg elő adja a nagyhalált, hogy ő azt hitte nem csak szexre kell (ezt mindig bejátsszák, persze ha előre utalsz rá, hogy nem akarsz komolyat, akkor az életbe nem fogsz szexelni) Én úgy veszem észre, hogy 30 felett a nők kicsit magukba szállnak, főleg ha gyereket is akarnak, szóval akkor már lehet komolyan gondolni a dolgot. De akkor is jól válogasd meg kivel, és SEMMIKÉPP ne írasd a vagyonod felét a nő nevére!:D
2018. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Mindegyik ilyen szinte... 25 év felett kezdenek lenyugodni, már amelyik. Csak akkor meg az elvárások lesznek toronymagasan.
2018. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Megértelek. Én azt tapasztalom, hogy hiába akarok komolyat, méltatlan rá a legtöbb nő és komolytalan. A neten is csak hangemberekbe botlottam, sumák, az éketben önmagukat fel nem vállaló nőkbe, kamu emberekbe. Amikor meg meglátom őket élőben, ugyanaz a sablon öltözködés, gesztusok, mimika, felszínesség, egoizmus, tudatlanság mindegyiknél...ilyenkor áldom az eget, hogy nincs egy ilyen púp a hátamon. Aki méltó lenne komoly kapcsolatra, az meg már évek óta foglalt, férjezett, jegyben jár stb.
2018. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
aki azt mondja hogy mind ugyanolyan és majd 25 felett más lesz, azokat megnyugtatom hogy 25-35 között mégjobban meg vannak kergülve a nők :D
2018. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

durva voltam vele szex közben, és nem voltam tekintettel rá, hogy neki túl vastag a cerkám, ezért máshol keresett gyengédséget,

Én ez után nem csodálkozom h máshol kereste..

2018. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Amíg nem vagy benne egy nőnek a pinájába addig nem tudhatod konkrétan hogy csak szivat-e vagy sem.
2018. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

# 7


Te nem tudsz olvasni

2018. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
csak egy idióta femináci
2018. júl. 12. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!