Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfit bármennyi megalázás és bántalmazás érheti a ferfitársaitól, SOSEM mondja, hogy "a férfiak bántották"?

Figyelt kérdés

Gyk-n, más netes fórumon, sőt, élőben is rengetegszer panaszkodnak a férfiak a sorsukra, de kizárólag azt szokták felhozni, hogy a nők sosem voltak hajlandóak ismerkedni velük, azt viszont sosem, hogy a férfi ranglétra legalján voltak lábtörlők.


A nők általában képesek arra a beismerésre, hogy pl a többi nő kipletykálta őket, vagy beszólogatott nekik, de férfitól szinte sosem lehet hallani hogy a többi férfit tenné meg a szenvedései forrásának...


2021. nov. 14. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Picit talán ideillik talán nem.


18 évesen kezdtünk el 2 barátommal bulikba, szórakozóhelyekre járni, 6 évig jártunk is.


Ők mind a ketten sokkal jóképűbbek voltak mint én. Semmi esélyem nem volt mellettük. Ha ismerkedtünk is csajokkal engem kb észre sem vettek.

Aztán meguntam, szóval utána már nem is jártam velük sehová.


És kb a társkeresőkön ugyanez a helyzet. Felesleges, hacsak lejjebb nem adom igényeimet egy 100 kg-os dagadék igénytelenebb nők felé

2021. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Másképp működik a két nem. Egy férfi nyíltan kimondja a kollégájának "Megbotlottál a fűnyíróban, sz_r lett a hajad.".

Nőknél előtte megy a jópofi "dejóóó a hajad, tökjóóó juuuj", amikor elfordul pedig megy a susmus "húdeciki".

Meg általában az ingerküszöb is máshol van. Egy férfi kiröhög, ha azt mondják nem jó a sérója, egy nő meg agyalni kezd rajta.

2021. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

2-es, férfiak közt dolgozom nőként. Sokkal. Nekem elhiheted, a férfiaknál nagyobb pletykafészkek a világon nincsenek. A kit ki és hogyan és hol dgott vagy dgna meg temán kívül úgy tudnak sunnyogni, smúzolni, bratyizni egymással. Mindenki mindenkivel haver, a folyosófordulón meg már azt hallhatod, hogy egymás anyját szidják. Ja,meg azt a nőt, aki nem akarja nekifutásból lecummantani őket. Ha meg könnyen kapható, egy ribi és azért van alázva.

Nem szoktam nemek közt általánosítani, mert a nők sem jobbak, de ezerszer inkább dolgoznék nőkkel ha tehetném, mert ennyi kibeszélést és szexuális tartalmú megnyilvánulást/kérdest/zaklatást még soha nem kaptam.

2021. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A két ranglétra nem ugyanolyan. Persze vannak akik itt is ott is éllovasok meg itt is ott is sereghajtók. De vannak olyan cukimuki lányokkedvence fiúk akiket egy férfias közegben kenyérrel megenne a többi fiú, meg vannak tisztelettel bíró srácok akiket kb minden csaj balra húz Tinderen
2021. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert akkor be kellene ismerniük, hogy szánalmas alakok. Így könnyű, mert a nőkre húzhatják a felelősséget.
2021. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez pont olyan, mint amikor a Béluka rosszul parkol, akkor Béluka nem tud parkolni. Ha Jucika rosszul parkol, akkor A Nők nem tudnak parkolni.
2021. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
3: Akkor ezek szerint attól is függ, milyen emberekkel dologzol. Én kizárólag felsőoktatást végzett emberekkel vagyok, és ott ezt egyáltalán nem látom.
2021. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
7-es, itt vegyesen dolgoznak emberek. Diplomástól érettségizetteken át szakmunkásig.
2021. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

" Egy férfi nyíltan kimondja a kollégájának ""


Vagy sunyi, hazug, ha az érdeke úgy kívánja.

2021. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Na, megint egy fszméregetős kérdés a két nem között, hogy mennyire jó a női nem....tudjuk, húzzuk le magunkat a retyón, a férfiak szarok, ti meg vagytok az univerzum istennői, szépségei....
2021. nov. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!