Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok nő olyan téveszm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok nő olyan téveszmében, hogy azok a férfiak akik kritizálják a párválasztási kultúrájukat, biztos bántalmazók, bunkók stb. lennének egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sokszor láttam már ilyen megjegyzéseket, hogy ha bármilyen kritiks éri őket ilyen téren, pl. miért külső/pénz alapján válogatnak, miért tűrnek el minden mocskot a felsőkategóriás férfiaknak, miért csúsznak hason, és esetleg minősítjük is az ilyeneket, akkor egyből jön, hogy mi vagyunk bunkók, kapcsolatra alkalmatlanok vagy akár potenciális bántalmazók... Mégis honnan veszik?

2021. nov. 15. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért, mi a baj a nők párválasztásával? Férfiként komolyan nem értem..
2021. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem a nőket rühellem. Én szeretnék társat, de olyat, aki normális rendes nő. Nem olyan akinek annyira előrevaló a menőség és a lábremegős szex hogy képes feladni az emberi méltóságát és hagyni hogy bármit megtegyenek vele a menőcsávók. Lelkileg gazdag és elvei mellett kiálló nőket királynőként tudnék tisztelni egy kapcsolatban. Az zavar hogy kevés ilyen van a mai világban. Felszínes, nagyképű emberekkel pedig gyökeresen másképp fogok bánni, ez ilyen, ez van.
2021. nov. 15. 16:16
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

A "lábremegős szex" szókapcsolat elárult.

És igen, egy tapló, bunkó, potenciálisan bántalmazó g_eci vagy. Pont a legjobb válasz vagy a saját kérdésedre, hogy "miért".


Forrás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Te vagy a 13-as, vagy mimimum tőle merítettél ihletet.

2021. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy te lennél a világ legjobb pasija, de az ilyenfajta megvetés és stílus olyanok iránt is, akik nem akartak bántalmazó kapcsolatot, de az lett belőle és csak nehezen tudtak kikecmeregni abból, eléggé ellenszenvesnek mutat téged. Szépen fogalmazva. Általánosítasz, lenézel ismeretlen tömegeket, és fogalmad sincs milyen alattomosan kúszik be a bántalmazás egy kapcsolatba. Engem lelkileg bántalmazott nő, fokozatosan egyre rosszabb lett, de fél év után tudtam csak szakítani vele.

Nem érzed az ellentmondást magadban? "Én lennék az álompasi annak, aki megérdemli!" vs "Lelkileg gyötört a párod? Megütött a párod? Mekkora lúzer vagy, csak magadnak köszönheted, ha ilyennel jössz össze"

Nemes lélekre vall nagyon...

2021. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
mert ezt ‘felsokategorias’ stb maszlagot tipikusan csak ti, incelek nyomatjatok, akiknek soha nem volt meg nohoz koze. fogalmatok simcs a nokrol, de azert osztajatok az eszt, mert incelverzumban jol atmostak az agyatokat. erre mas reakciot nem tudunk adni, csak a megvetest es kirohogest.
2021. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy a "királynőként fogok vele bánni" szófordulatot ne hangoztasd. Mert nekem nagyon red flag. Olyan ember mond ilyet, aki nem volt eddig párkapcsolatban és nem tudja, hogy a hétköznapi életben 10-15-20 év után, gyerekek és vagy túlóra, apud megbetegedése, anyud elromlott kocsija, a tesód betegsése és a többi mellett, nem fogsz "királynőként bánni vele". Sőt még őt fogod hibáztatni, mert "felszínes és nagyképű lett" az évek során, nem pedig magadat, hogy butaságot mondtál. A királynőként bánok vele, kb. a kapcsolat elő 1-2 évében oké, de sokadik kapcsolatnál akár 3-4 hónap is elég fárasztó belőle, mindkét félnek.


Én pl. mikor párt kerestem, akkor kifejezetten sokat számított, hogy a férjem ne csak "azokkal legyen kedves", akik neki szimpatikusak vagy haszna származik belőle, hanem mindenkivel, aki semlegesen vagy pozitívan fordul felé. Javaslom, hogy te is gyere le a piedesztráról a halandó emberek közé, sokkal szimpatikusabb leszel.

2021. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy téveszmében ha azt hiszed hogy bármi jogod van belepofázni más emberek életébe.

Főleg hogy semmit se tudsz róluk, de látatlanban őrjöngsz hogy kinek milyen a kapcsolata, mert te aztán nagyon tudod. Irigység fájna ordítanál. Ja hogy ordítasz is 😀

Semmivel se lennél különb mint a fikciós alfachaded akik a beteg téveszméitekben verik a nőket, és ezt mi élvezzük. Te lennél bántalmazó ha volna rá lehetőséged, de hálistennek nincs és nem is lesz.


#13 szerintem is ugyanez tombol a linkelt kérdésedben is. Diliházba való.

2021. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Részemről aki ilyesmit gondol úgy általánosságban a nőkről, az párkapcsolatra alkalmatlan. Biztos vannak tényleg ilyen nők is, de érdekes, az én környezetemben nem nagyon, mindenkinek normális, "átlagos", rendes párja van. Szóval korántsem olyan rossz a helyzet, mint ahogy azt itt gyk-n napi szinten elhisztizi a sok sikertelen férfi. De ugye amilyen az ember, azt tükrözi vissza a környezete is amivel körülveszi magát.

Nem szeretem az általánosító embereket, butának tartom őket, mert csak sablonokban tudak gondolkozni.

A lábremegős szex meg nyilván fotnos, kevés ahhoz az élet, hogy olyannal legyek, akivel ez nem működik.

2021. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Mert ordít róluk az empátia hiánya. Fogalmuk nincs nemhogy arról, hogy mit gondol meg milyen gondolatok mentén hoz döntést egy nő, de arról se, hogy nekik hogy kéne nőt találni.

Egyetlen egy olyan pasit se hallottam nőket kritizálni, aki fel tudott szedni nőket. Egyet se. Mindig olyanok kritizálnak, akik szerencsétlenek ezen a területen. Innentől kezdve nem tudok mit kezdeni, nekem ne egy kispályás tépje a száját, hogy SZERINTE mi mit akarunk meg hogy ő jobban tudja. Ha annyira tudná, akkor omlanának utána a nők.


Azzal pont nem vagytok előrébb, hogy ismeretlenül kritizáljátok meg minősítitek a nők döntéseit csak azért, mert nem mellettetek döntöttünk.


Azok a pasik, akik sikertelenek a nőknél előszeretettel gondolják azt, hogy BEZZEGŐK mekkora atom király kedves rendi pasik lennének, de ha valóban rendes pasik lennének, akkor

1: nem lenne nehéz nekik csajozni

2: nem minősítenének idegen embereket olyan döntések miatt, amihez amúgy nekik kvára semmi közük.


Abból gondoljuk, hogy minimum emocionálisan abúzív lennél, hogy vadidegen nők párválasztási szokásai mellett nem tudsz egy szó nélkül elmenni, és egyből a kritizálásra meg a nőkre való mutogatással reagálsz.

2021. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom magamra venni, mert rám semmi sem igaz abból, amit írtál. Normálisan választok párt. Megnézem hogy viselkedik pl. anyjával és lánytesóival, de persze férfi rokonaival is. Megnézem segítőkész-e, udvarias-e. Tudunk-e beszélgetni? Meg tud-e nevettetni? Hogy viselkedik idegenekkel, akiket nem ismer, ugyanúgy kedves-e velük, ha nem áll érdekében? Egészséges-e? Törekszik-e az egészsége megőrzésére? Vág-e az esze, okos-e? Stb. Annyi, de annyi mindent nézek, ami kiadja az összképet. A külső más tészta, a külső vonzalom rostáján már átment, különben nem is nézném a belsőt. Bár az is tény, hogy ha belsőre megnyert, akkor a külsője is sokkal jobban tetszik már.

25/N (maholnap 26 :D)

2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!