Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolatban előfordul, hogy fellàngol az ember vki iránt, de utána elmulik és minden olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt a férjemmel 30 évesek vagyunk. Van egy férfi akivel a munkám során szoktam találkozni, havi 2x,3x,szóval nem olyan sűrűn. De azt vettem észre, hogy többször eszembe jut ha nem kéne, és egyre jobban "rajongok" érte, ami gáz,mert még úgy jobban nem is beszélgettünk egymással személyes dolgokról,de mindig nagyon jófej,kedves. Ő már idősebb, 51 azt hiszem, van felesége, nagykorú gyerekei.

A nemrég sikerült úgy intézni, hogy másfél hónapig ne találkozzak vele, hátha elmúlik, úgy vettem ki a szabit, cserelgettem műszakot, de túl feltűnő lenne továbbra is. Meg amúgy sem vált be, mert amikor újra találkoznunk kellett ugyanúgy oda voltam érte, rá is segített azzal, hogy még kedvesebb volt mint eddig. Pedig szerintem nem is sejti, hogy vonzódom hozzá,és nem is akarom, hogy sejtse.


2021. nov. 18. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, elmúlik. Van ilyen. Javaslom, vidd haza a férjednek a szexuális feszültséget, jó móka lesz.
2021. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi még simán elmúlhat nyomtalanul. Tényleg ezt az izgalmat vidd haza, éld ki a férjeddel, fedezd fel őt is újra.

A szerelem kialakulásához az is kell, hogy tápláld, arra fordítsd az energiáidat. Most még nem vagy elkésve, kezeld a helyén a dolgot, mert később már nehezebben és nem nyomtalanul fog csak elmúlni.

2021. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, csak bírd ki anélkül, hogy valami hülyeséget csinálnál. És ahogy a #1 írja, a szexuális túlfűtöttségedet meg vezesd le a férjeden. Kipróbált technika, tényleg nagyon jó :)
2021. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!