Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem te vagy az a fiú? . (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem te vagy az a fiú? . (lent)

Figyelt kérdés

... Aki kb. 18 éves (lehetséges, h pár évvel idősebb vagy fiatalabb), sötét hajú ( barna vagy fekete), sötét farmert, fekete vékony kabátot vagy dzsekit, fekete-fehér kockás(?) sálat vagy kendőt viselt, és egy viszonylag idősebb, rövid, vörös hajú nővel szeptember 4-én, szombaton, este 6 óra körül járt a budaörsi (vagy törökbálinti, nem tudom pontosan hova tartozik) Metróban.

Ha te vagy az, vagy tudsz valakiről, akire igazak az állítások, akkor légyszi írj!!! Ha esetleg van ötlete valakinek, hogyan találhatnék rá, akkor az írjon!

Köszönöm!


2010. szept. 4. 20:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy voltak vele mások is, de amikor én láttam, akkor éppen a vörös hajú nővel keresett valamit.
2010. szept. 4. 21:12
 12/20 anonim ***** válasza:

ha fel akarod venni vele a kapcsolatot, akkor miért nem mentél oda hozzá akkor? sztem elég kicsi az esélye, hogy most így megtalálod..

17L

2010. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a srácot.
2010. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem ott voltam akkor, de én vagyok.

22F

2010. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2 hetet adj neki, hogy szombaton este 6kor odamész, hátha mindig ugyanoda jár és akk találkozhattok
2010. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Sátorozz le a bejárat előtt, hátha visszamegy 2 héten belül. Vagy rakd ki a kérdésed a bejáratnál.
2010. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!

Messze lakom, úgyhogy sajnos nem tudok akármikor beugrani...

21:37-es, köszi, hogy válaszoltál, de ha te nem jártál arra, akkor biztosan nem te vagy akire gondoltam.

2010. szept. 4. 23:01
 18/20 anonim ***** válasza:

Szegény kislány, még nem érti a szarkazmust :P

És tényleg nagyon kicsi az esélyed, hogy itt megtaláld. Az ország 10millió lakosa közül olvassa ezt az oldalt vagy 100ezer ember?

2010. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmi esélyed, hogy megtaláld, mert az is lehet, hogy csak átutazóba volt ott, de az is lehet, hogy külföldi és nem beszéli a nyelvet, meg az is lehet, hogy te nem tetszenél neki ha megtalálnád egy k*rva nagy véletlen folytán (amiben nem hiszek). Szvsz felejtsd el ezt a képtelen ötletedet.
2010. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
2010. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!