Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak engem bántanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak engem bántanak mindig a kapcsolataimban? Ennyire nem érek semmit?

Figyelt kérdés
Az exem azt mondta hogy az exeivel sosem bánt úgy, mint velem. A mostani barátom szintén ezt mondja, hogy az exeivel sosem bánt így, mint velem. A barátom is ugyanazokat a dolgokat csinálja velem, mint az exem: a szex velem a legnagyszerűbb, de ha elmondom, mi tetszik, akkor már egy hülye vagyok. A barátom és az exem is szerette bizonyos helyzetekben megszorítani a karomat is. De úgy elgondolkodtam azon, hogy biztos bennem van a hiba, ha már kétszer fordult ez velem elő, és hogy egyik pasi sem csinálta ezt az exeivel, csak velem.
2021. nov. 20. 16:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Mert hagyod! És mert szar alakokkal kezdesz! Igen! Ha igy nezzuk, ennyore nem érsz semmit, mert arra nem vagy képes, hogy rendes ferfit válassz! Sebaj. Gondolom hejjjjjjespasi volt mind!

(Irom ezt Nőként)

32N

2021. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a helyzet amiről beszélsz? Veszekedés? ("megszorítani a karomat")
2021. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen veszekedéskor volt már ilyesmi, de poénból is. Én váltanám ki a legrosszabbat az emberekből, hogy az exeikkel nem csináltak ilyet?
2021. nov. 20. 17:16
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán érzi, hogy megteheti és nem lesz semmi következménye (vagy mert nem szeret annyira), több oka is lehet, viszont egyik se elég jó ahhoz, hogy emiatt fizikailag bántson. A helyedben erősen elgondolkodnék rajta, hogy megéri -e együtt maradni.
2021. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne hibáztasd magad, inkább keress pszichológust, aki segít felismerni és feldolgozni azokat az érzelmi sérüléseidet, amik miatt sorozatosan bántalmazó kapcsolatokban kötsz ki.
2021. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én váltanám ki a legrosszabbat az emberekből, hogy az exeikkel nem csináltak ilyet? Erre a válasz érdekelne.
2021. nov. 20. 17:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Még egyszer leírom: nem te vagy a hibás, viszont majdnem biztos, hogy lenne mit rendbe tenni a lelkedben.
2021. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nem, nem te vagy a hibás, a megoldást már leírta más (5).
2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Meg kell tanulni nemet mondani, valszeg az a baj veled hogy nem becsülőd meg magadat. És emiatt az ilyen bunkó pasikat vonzod be.
2021. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem állsz ki magáért, és hagyod hogy átgázoljanak rajtad. Direkt lefekszel a földre, hogy kényelmesebb legyen beléd rúgni.

Állj fel, szedd össze magad! Nem érdemled meg hogy köcsög szemét féreg módjára bánjon veled ez a két szemétláda.

2021. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!