Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak engem bántanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak engem bántanak mindig a kapcsolataimban? Ennyire nem érek semmit?

Figyelt kérdés
Az exem azt mondta hogy az exeivel sosem bánt úgy, mint velem. A mostani barátom szintén ezt mondja, hogy az exeivel sosem bánt így, mint velem. A barátom is ugyanazokat a dolgokat csinálja velem, mint az exem: a szex velem a legnagyszerűbb, de ha elmondom, mi tetszik, akkor már egy hülye vagyok. A barátom és az exem is szerette bizonyos helyzetekben megszorítani a karomat is. De úgy elgondolkodtam azon, hogy biztos bennem van a hiba, ha már kétszer fordult ez velem elő, és hogy egyik pasi sem csinálta ezt az exeivel, csak velem.
2021. nov. 20. 16:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert megengeded és mert rosszul választasz!...
2021. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Igen te, és hasonló nőtársaid tehetnek erről a jelenségről. Ha minden pasi azonnal ki lenne dobva egy ilyennél, akkor már nem mernék megtenni.
2021. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

szerintem te keresed az ilyen embereket..

velem rá cseszett a csaj, azt mondja mért nem ütöm meg mondom már miért ütnélek meg.. akkor jöttem rá, hogy ilyen beteg alakokhoz vonzódik és azt hitte én is ilyen agresszív vagyok, így már nem is kellettem neki .

2021. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Senki se érti a kérdést. Nem, nem te váltod ki. A másik ember agressziójaért nem te vagy a felelős, hanem ő. Ő felelős a saját érzéseiért és a saját cselekedeteiért, nem más. Az ilyen idióták mindenkinek azt mondják, hogy a másik tehet az ő viselkedésükről. Az exeiknek is ezt mondták, nyugi.

Itt csak egy megoldás van: amint kiderül valakiről hogy szar alak, azonnal le kell lépni.

Az ilyen agresszív állatoknak hiába szabsz meg határokat, ezek nem lesznek attól jobb emberek. Viszont akin látják, hogy kiáll magáért és nem bántalmazható, azzal nem is kezdenek, az nekik érdektelen. Rajtad sajnos azért látják, mert már az elején az apróbb dolgokba is belemész, hagyod, hogy kis dolgokban szemétkedjenek veled, mikor még csak vizsgálódnak, tapogatóznak, hogy mennyit tűrsz el, vannak-e határaid.

Neked az a feladatod, hogy amint kiderül, hogy szemét alakkal vagy együtt, azonnal szakíts. Amint valaki szemét, gonosz, vádaskodó veled, hagyd ott. Igen, az első alkalom után. Ne adj második, harmadik, sokadik esélyt.

És ha van pénzed, keress egy pszichológust, hogy megtudd, miért valasztasz agresszív férfiakat, és azért, hogy tudj változtatni.

2021. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi a választ, tényleg értetted a kérdésem, és erre voltam kíváncsi. Akkor az exeiknek is ugyanezt mondják?

De azért a többi választ is köszönöm.

2021. nov. 20. 18:14
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem csinálták az exeikkel. Ezt mondják, de nem biztos, hogy igaz. Lehet, hogy csinálták. Ezt nem tudod ellenőrizni. Lehet hogy csak 1x, mert a lány azonnal,lelépett. És az is lehet, hogy meg sem próbálták. Nem törődj az exekkel. Ezt a pasit meg hagyd ott még ma.
2021. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként az ex barátom bántal.azott, hidd el, a következő barátnőjének erről hallgatott, és amikor őt is bántalmazta, neki is azt mondta, mint nekem, hogy én hozom ki belőle. Ja, már sokadik barátnője volt utánam és mindenki otthagyta, nem véletlen.
2021. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17, az összes ilyen bántalmazó ugyanazt a sablonos szöveget használja "látot mit kellett miattad tennem!", szánalmasak.
2021. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!