Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszik neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, kapcsolatba van, munkahelyén van egy srác akinek egyértelműen bejön, viszont amikor nála rákérdeztem, hogy ez kölcsönös-e, azzal reagálta le, hogy fúj, hogy néz ki, arrogáns és beképzelt, szóval “lehordta”. Viszont múltkor láttam, hogy nézegeti az instagram sztoriját.

Tudom, Ő dolga, csak érdekel, hogy szerintetek ezzel csak hárítani akart vagy így gondolja?


2021. nov. 23. 23:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt is említette, hogy most nem jön egy ideig mert szabadságon van, és nem találkozik vele legaláb egy hétig szerencsére.
2021. nov. 23. 23:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A hiúságát legyezgeti, kíváncsivá tetted, amikor rákérdeztél. Hogy ezek után nézeget, nem jelent semmit.

Ha egyik sem te vagy, mit foglalkozol vele?

2021. nov. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemtudni, de ne is foglalkozz vele.

Van aki nem szeret, hogy beleavatkozik ebbe

2021. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barmit jelenthet. Barmit.
2021. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!