Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtátok feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok feldolgozni amikor a szerelmetek ás lánnyal volt?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szerelemes voltam egy srácba már 2éve aztán joba lettünk.Elkezdett udvarolni ajándékot kaptam de egyszerüen anniyra izgultam meg szorongtam ,hogy nem tudtam magamat adni.Egy kis ideig nem találkoztunk és összejött egy lánnyal aki nagyon hasónlit rám alkatilag még a haj szinünk is ugyan olyan de szerintem nem szebb nálam. A srác amikor utoljára voltunk egütt azt mondta ,hogy tök szép vagyok me jó csaj csak nem az esete.Már tudom hol hibáztam.Aztán tegnap egy szórkotó helyre bementünk é ő is ott volt azzal lánnyal meg egy bá brátjával oda mentünk köszönni nekik. Olyan zavarbn voltam aztán leültnk egy asztalhoz nagyon sokszo rám nézett.Annyira rossz volt nézni de eltekintettem ettől nagyon jól éreztem magm meg minden.De nem tudom most anniyra furcsa érzés..:(
2010. szept. 5. 11:39
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Mond el neki mit érzel és hogy csak ő jár a fejedben nem tudod elfelejteni add ön magad és hátha majd kisül belőle valami:D
2010. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
J az elfeljettem hogy elondat neki és semit nem mondott rá.De most ot vn a barátnője.
2010. szept. 5. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi van? Legalább írni tanulj meg!

Te te!

És finoman fogalmaztam!

Annyira nem veszed a fáradtságot, hogy értelmesen írd le a kérdésedet!

Mégis mit vársz?

Olvasd már vissza milyen idi0tán fogalmaztál!

28F

2010. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mért kell ilyennek lenni?

Ígyis kevés az önbizalma,de Te még le is oltod....:S

Lehet pl. rossz a billentyűzete ezért maradt le pár betű

Amugysem az számít hogy fogalmaz.

A kérdésre válaszolva pedig:Ne fuss utána,tartsd meg a büszkeséged.Ha kellenél neki akkor már lépett volna.

Vagy ha ugy gondolod az igazi éned tetszene neki, akkor beszéljetek msn-en,hátha jobban elengeded magad:)

2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!