Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szeretne tőlem? Sokszor elég rámenősen beszél! Nagyon kedves, udvarias velem!

Figyelt kérdés

Meg ismertem 1 fiút az egyik beugrós munka helyemen kb3 hónapja! Négyszer találkoztunk ,de sokat nem beszélgettünk! Párszor elég furcsán nyilvánult már meg itt is! Egy bizonyos ok miatt cseréltünk telo számot!

Pár napja meg kerestem munka ügyben és el kezdtünk beszélgetni személyes dolgokról.

El hívott sütizni, kávézni! Meg beszéltünk egy napot! Előző nap nem beszéltünk! El jött a nap és vártam, hogy írjon,hogy hány órakor! Ő nem írt, én írtam, hogy akkor most mi a helyzet, mert ha nem jó neki a mai, akkor csinálok mást! Írta, hogy nem jó halasszuk el, mert sokáig dolgozik! (most kezdett 1új helyen)



2021. nov. 25. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha új helyen is kezdett nem vette a fáradtságot arra, hogy időben szóljon magától hogy nem ér rá hanem te írtál neki hogy na mi van. Nem hiszem, hogy annyira komolyak lennének a szándékai
2021. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett az agyam ettől a helyesírástól.
2021. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 czovek1973 ***** válasza:
Sajnos semmi komoly szándéka nincs. Még rád de csörög. Bocs, de van.
2021. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!