Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok jóképű,megengedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű,megengedhetem magamnak azt a luxust hogy visszautasítok egy kövér nőt?

Figyelt kérdés
Nem jönnek be a duci,kövér nők.Hiába kedvesek,akkor sem jönnek be a testalkatuk miatt.A probléma az,hogy én sem vagyok egy szépség.Én is 100 kiló vagyok,igaz 185 centi magas.De jóképű nem vagyok, inkább egy kicsit malac fejem van.Izmos sem vagyok,nem járok gyúrni,nem sportolok.De persze azért modell alkatú lány kéne nekem is.Még ha pénzem lenne,de az sincs.Betanított munkás vagyok, örülök ha egy hónapban megkeresek 200-at.Így inkább ne válogassak?

2021. nov. 29. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem tetszenek ne gyere össze ilyen típusú nővel.

Akkor se, ha ronda vagy.

2021. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!