Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el mikor akar gyereket? Akar egyáltalán? Férfiak véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egy pár. A kapcsolat eleje óta sokszor mondogatta, hogy én leszek a felesége, gyerekei anyja, velem élné le az életét stb. Mindkettőnknek első kapcsolat ami ennyi ideje tart.


Eltelt az idő. Azt hittem nyaralásokon, szülinapomkor vagy a 3. évfordulónkon megkér. Nem történt meg. A héten rákérdeztem mikor lesz eggyel komolyabb a kapcsolatunk, mikor lesz nekünk is babánk, lagzink stb? és azt válaszolta nem tervezte el, nem tudja. Erre azt mondtam csak tudja hogy 2 év vagy 10? Erre a válasz az volt, hogy azt várom hogy mondja azt pl h 2022.05.18. este 5 óra? mondtam persze, h nem :D az volt a válasza, h ő ennyire nem tervezett előre, nem tudja, szeretne persze lagzit, gyerekeket, de nem tudja mikor.


Nagyon aggaszt ez, olyan céltalannak érzem a kapcsolatunkat így.. 25 éves vagyok, ő 27. Szerintetek, főleg férfiak mi áll a háttérben? Azt várja, hogy mondjam azt hogy vége? Vagy hagyjam el és észbe kap? nem tudom mitévő legyek... :/


2020. máj. 20. 20:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
70%
Az áll aháttérben hogy nem tudja mert nem tervezett ennyire előre. Mi nem nagyon szoktunk célozgatni meg utalgatni hanem kimondjuk amit gondolunk. 3 év nem annyira sok idő, lehet hogy ő korainak tartja és még nem érzi úgy hogy ott tart a kapcsolat hogy biztos legyen benne hogy házasodni akar meg gyerekeket. Ez nem olyan dolog hogy eldöntöd hogy akkor te most 1-2 éven belül megkéred a kezét hanem majd akkor történik ha jön benned egy érzés hogy te ezt szeretnéd.
2020. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
De ha elvileg ő az eleje óta ezt akarja, mondta sokszor korábban, akkor miért nem lép? Én nem várok egy milliós gyűrűt, az ezüstöt szeretem, nem is hordok gyűrűt haha :D tehát ha kapnék egy 10 ezres gyűrűt az is nagyon elég lenne nekem. :)
2020. máj. 20. 20:40
 3/61 anonim ***** válasza:
90%
Meg akar tartani téged, de nem akar sem házasodni, sem gyereket. Nem érdekli a körítések és a teher.
2020. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
És akkor mit kéne tennem?
2020. máj. 20. 20:47
 5/61 anonim ***** válasza:
30%

Attól még hogy ezek a hosszútávú tervei, még nem is feltétlenül jelenti azt hogy minél előbb bele akar vágni ebbe. Pl. én is úgy állok hozzá egy kapcsolathoz hogy hosszú távra tervezek és minden energiámat a kapcsolatra fordítom, de nekem is kell idő bőven hogy egy ilyet meg merjek lépni. Én előző párommal pl. 3,5 évig voltunk együtt és ő is mindig mondta hogy "na mikor kéred meg a kezem" de nekem még korai volt, nem akartam elkapkodni. Előbb meg akartam tapasztalni minden féle helyzetet a párommal hogy össze tudjam rakni hogy tényleg jó ötlet-e a házasság vele.

És lám 3,5 év után szétmentünk tehát nagy hűhó lett volna a semmiért ha mondjuk 2 év után összeházasodunk.

Én elhiszem hogy minden nő álma hogy férhez menjen, szép nagy esküvő legyen, szép ruhában stb. de ez nem olyan dolog amibe a férfiak csak úgy belevágnak

2020. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam neki soha, direkt nem akartam, hogy ezzel zaklassam, rányomuljak a témával. Barátnőim mondogatják és őket megkérik...
2020. máj. 20. 20:50
 7/61 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd levegőhöz jutni. Még csak 25 éves vagy, iszonyat fiatal. Ő is még csak 27. Nem akar még ekkora terhet, mint egy baba. Neked sem hiányzik még ez, ráértek, bőven.
2020. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék 30 évesen anyuka lenni, nincs értelme így járogatni, kb 18 évesen izgalmas ez. :)
2020. máj. 20. 20:54
 9/61 anonim ***** válasza:
88%
#8: Ettől a pasitól nem lesz gyereked 30 éves korodra. Leginkább soha.
2020. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
40%
What? Én egyébként pont 27 éves férfi vagyok. 35 éves korom előtt nem szeretnék gyereked, hanem élni az életemet a barátnőmmel. Élvezni minden vele töltött estét és hétvégét. Nem pedig egy gyerekkel kínlódni. Ráér az még, bőven!
2020. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!