Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan nő egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő egyáltalán, aki akar gyereket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 07:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Persze, miért ne létezne?
2018. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen, paromtól majd szeretnék.


De ez miért olyan hihetetlen? Te választasz biztosan olyan csajokat mindig, akik nem akarnak.

2018. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem találkozom olyan nőkkel, akik szeretnének, ezért nem tudok olyat választani.
2018. jún. 27. 07:42
 4/27 anonim ***** válasza:
Én szeretnék még gyereket, de a férjem már nem. Szóval én már letettem arról, hogy két gyerekem legyen.
2018. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hány nővel találkoztál eddig és hánytól kérdezted meg, hogy akar gyereket?

A nő ismerőseim kb. fele akar gyereket.

2018. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan létezünk
2018. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretnék:)
2018. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ráadásul 25 év alatt szeretném az elsőt.
2018. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Lassan 26 leszek, dolgozom évek óta, stabil kapcsolatban élek, nagyon szeretnék már babát. Párom viszont halogat, hiába beszéltünk róla a kapcsolatunk elejétől kezdve, hogy mindketten szeretnénk babát és viszonylag fiatalon, most, hogy a körülmények adottak (tudjuk, hogy egymástól szeretnénk babát, biztosak vagyunk a kapcsolatunkban, bőven megvan a munkaviszonyom, 2 hét múlva költözünk be a kis lakásunkba, neki is biztos állása van, van egy megbízható autónk) mindig keres valami kifogást. Mivel szeretem és tudom, hogy alapvetően ő is akar majd babát, nyilván nem fogok azonnal lelépni mellőle, de borzasztóan rosszul esik (amit persze neki is elmondtam). Ráerőltetni nem akarom, így marad az, hogy még várok.

Látod kérdező, itt vagyok, szeretnék babát, nem a semmire vagy kizárólag a férjem pénzére akarom szülni és mégis megtorpantunk. Ez alapján azt mondom, férfi és nő is van olyan, aki szeretne, de még ez sem garancia arra, hogy amikor eljön az ideje, nem ijed meg.

2018. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekhez kell egy stabil anyagi es parkapcsolati hatter. Elso par talalkozaskor persze,h rosszul veszi ki magT,h ilyesmit kerdezel.

N

2018. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!