Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lány a vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lány a vonzóbb a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Első lány:

Göndör barna hajú

Duci, husis egy kicsit

Hobbija: énekel

Öltözködése átlagos, semmi extra, őszies színekben jár általában, vagy sima feketében

Alacsony

Vidám, közvetlen


Második lány:

Szőke egyenes haja van

Vékony

Idegenekkel először félénkebb, de ha jól érzi magát feloldódik hamar

Stílusa kicsit extrémebb (szakadt bő farmerek, haspólók, (nyilván ezek nyáron) szereti és követi a divatot.

Alacsony ő is

Hobbija kirándulás, zenehallgatás



Mindkét lány fiatal, tizenéves.

A leírás alapján melyik a szimpatikusabb?



2021. dec. 1. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semelyik. Vagy akármelyik. Semmi értelme az ilyen kérdéseknek.
2021. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Második.
2021. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Mennyire duci? Mennyire vékony? Mennyire közvetlen? Mennyire alacsony?

Ugye hogy mindjárt más?


Az jó hogy nem annyira közvetlen a második, de viszont az öltözködése el is rontja ezt. Elsőt választanám szerintem. Fontos hogy vidám legyen.

2021. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Második!


Odáig olvastam hogy vékony.. Jöhet!

2021. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Második. Duci csajok nem bejövősek.
2021. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
külsőre második, hobbikra és viselkedésre is második.
2021. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második.
2021. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy hány embernek jön be az 1. vagy a 2. Az a fontos, hogy megtalálja azt akinek ő lesz az ideális/tökéletes.

Nem mindenki ugyanazt keresi, van akinek az 1es lány lesz a 10 pontos még akkor is ha duci meg van akinek a szőke vékony a 10 pontos. (pont van itt 2vel fentebb egy szavazás, 45 vs 75 kilós lány és eddig még többen kedvelik a ducibb csajokat). De mint mondtam kinek mi jön be.

Az igaz, hogy nagy többségnek a szőke alapból vonzóbb, ez is belénk van kódolva, feltünőbb szin vonzza a tekintetet (de ez sem mindenkire igaz). Végül pedig aki hajszin/testsúly meg egyéb külső jegyek alapján választ párt az már rég rosszul csinálja mert sokkal fontosabb szempontok vannak amibe bele se kezdek mert sosem érne véget :) remélem hasznos voltam, ha igen már nem éltem hiába :)

2021. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!