Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért osztogatja a szeretőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztogatja a szeretőm a tanácsokat?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok a nős fönököm szeretője. Az utóbbi időkben egyre sűrűbben ad nekem "jó tanácsokat", hogy milyen férfival is kezdjek kapcsolatot. Hangsúlyozza, hogy nőssel soha.

Szerinte mi "másképp" vagyunk, a mi esetünkben már érzelmi kötődésről beszél.

Sosem kértem, hogy váljon el, nem is válna, és ha válna nem kezdenék vele komolyat sem.

Milyen mögöttes érdek mondatja ezt vele???


2021. dec. 2. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
semmi erdek, csak egy okoskodo, tudalekos f.asz.
2021. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan le fog koptatni. Tapasztalat.
2021. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért hangsúlyozza, hogy nyomatékosítsa többre ne számíts tőle.
2021. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as!

Ezt már a legelején tisztáztuk, hogy többre ne számítsak,és nem is mondtam neki h többet szeretnék.

2021. dec. 2. 09:56
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Még arra lehet gondolni, hogy közben már van neki egy másik szeretője, ezért próbálja javasolni Neked azt, hogy keress magadnak mást.
2021. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is meg akar szabadulni tőled.
2021. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálta, mielőtt ghostingolt.
2021. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
Én is ilyen voltam a szeretőmmel. Kikérte a tanácsomat, hogy kikkel kezdhet ki. Én adtam neki tanácsot. Elutasítottam, vagy jóváhagytam az ismerkedését. Cserébe kaptam bizonyos szolgáltatásokat tőle.
2021. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

9. válaszoló vagyok.

4-en lepontoztak. Amit nem értek. A kérdésre válaszoltam. Mi nem volt ebben hasznos?

Azért, mert nem tetszik a dolog, a válasz még jó.

2021. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
fura. én is a nős fönökömmel kamatyolok, de sosem beszélünk arról, mellette hogyan alakul a rendes szerelmi életem. mindegy, egyik sem normális😀
2021. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!