Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók, stb. után sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók, stb. után sokkal könnyebben osztogatják azt az emberek?

Figyelt kérdés

Csak nekem ez a tapasztalatom, főleg ha az eslő nem túl idilli?


Több embert is ismerek aki pl. 19-20 éves koráig nem nem csókolozott senkivel, az első után pedig már szinte ismerettség nélkül, az első találkozásnál.


Illetve aki egy futó kapcsolatban( amit eleinte nem annak gondolt) elveszíti szintén 19 körül, az utána átesik úgymond túloldara és halmozza az egyéjszakásokat.


Más is tapasztalata ezt? Vagy csak nekem érdekes, hogy egyre gyakrabban tapasztalom ezt?



2018. jan. 30. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első az mégis csak jelentősebb, valami új dolog amit sose próbálták. Jobban megmarad az ember számára az első alkalom, ezért szerintem érthető hogy arra sokat várnak majd ha túl vannak rajta és rájönnek hogy mégse egy akkora nagy dolog már könnyebben csinálják újra és újra. Úgyhogy valami alapja biztos van.


De szerintem az már személyiség függő ki mennyi kezeli utána lazán. Első csók után nekem is simán belefért a csók első randin, pedig előtte nagyon komoly dolognak tűnt. A szexel azért nem vagyok úgy, hogy első randin mehet vagy egyéjszakásokat keresnék, de míg az elsőnél hónapokat vártam azóta most már néhány hét is elég. Nem érzem már annyira komoly dolognak, mint mielőtt kipróbáltam. Szerintem a többség így van ezzel, az első különleges utána meg megszokottabb a dolog. Persze új partnerrel is jelentős, de mégis a legeslegelső a legemlékezetesebb.

2018. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan van, hogy valaki egy tartós kapcsolat után búfelejtő láncbszásba kezd...


Én magamon nem tapasztaltam. Az első szex után volt egy másfél éves kapcsolatom, utána meg 1 év egyedüllét a következő aktusig, pedig sokan próbálkoztak szexszel nálam, meg sokat is randiztam. A csókot sem osztogatom csak úgy


Az viszont tény, hogy akivel egyszer megtörtént, azzal általában utána egymás szájában/ágyában voltunk utána elég gyakran. :D


Szóval személyre vonatkozóan igaz, de így általánosságban kétlem. Vagy értékrend kérdése. Én pl. 17 évesen vesztettem el... Aki fiatalabb korában kezdi az ipart, az talán eleve meggondolatlanabb.

2018. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!