Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedésnél előny vagy hátrány ha 24 éves lányként 16-17 évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 13:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es vagyok!


Nem kívánok 16-17 éves lányokat! Csak kimaradt a "nem"!

2021. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
97%
fiatalabbnak kinezni altalaban elony, DE ha felnott nokent valaki gimisnek nez ki, az inkabb hatrany szerintem mar. 35 evesen 25nek kinezni, na az az elony!
2021. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
49%
9-es, hát hogyan lehet érzékeltetni a szexuális vonzalmat másként? 🙄 "Igen, számomra erekciós hajlamot eredményez, ha egy nő tinilányos kisugárzású". Ugyanazt jelenti, mint a "Nyami!", csak az egyik őszinte és tömör, a másik selyempapírba csomagolja a merevedést!
2021. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, mire vágysz...

Ha minél több férfit szeretnél felszedni, akkor előny.

Ha huszonévesen már felnőtt kapcsolatban gondolkodsz egy kellőképpen érett férfival, akkor hátrány.

Látod a potenciális célcsoportod, akinek egy nőről annyi jut eszébe, hogy "nyami"... és lehet, hogy 10 év múlva lecserélne egy 15 évesre, mert ő ugye csak ehhez a korosztályhoz tud vonzódni, hát értse meg mindenki... ;)

2021. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
39%
Előny bizony, a legtöbb férfi a kis finomságokra izgul. Nyami... :)
2021. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

21 vagyok, remélhetőleg pár héten belül diplomás is, de rendszeresen néznek gimnazistának 17-18-nak. Személyim is gyakran elkérik. Egyszerűen akárhogy öltözöm v sminkelek (és közben meg nem akarok sem ribis lenni, se kihívó se semmi) az arcom akkor is fiatalos és fiatalabbnak néznek.


Szerintem inkább hátrány, mert így a korban kb hozzám illő emberek (huszonéves korosztály) is sokszor azt hiszik (szerintem) hogy gimis vagyok.


Az egyetemen rendszeresen gólyának néznek, pedig idén diplomázom. Szóval néhány évig meg tuti hátrány.

2021. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

16.-ra.


De miért hátrány? 40 múltam, ha látom, hogy "elbírsz 2 vödör vizet", akkor nem érdekel a korod.

2021. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 évvel idősebb ismeretlenekkel akarsz összejönni, akkor szerintem hátrány. Tinderen nem jelölnek be normális srácok, mert csak "bekamuztad a korod", nem szólítanak le, mert fiatal vagy.


A saját korosztályodban ismerkedésnél és talán 1-2 évvel fölötte sem gond. Ha kiderül hány éves vagy, akkor nem gond. Ha olyanokkal akarsz összejönni, akiket amúgy ismersz, akkor sem gond.


Tapasztslataim szerint az első kapcsolatfelvételt nehezíti, az idősebbekkel, a fiatalabbakkal megkönnyíti.

2021. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

#17 mert nem vesznek komolyan.


Nem áltatom magam (meg senkit) azzal hogy én "érettebb vagyok a koromnál", de abban az értelemben "kortalan" vagyok hogy mindenféle korosztállyal jól kijövök. Dolgoztam gyakornokként, ott egy 57 éves kolléganővel lett a legközelebbi a viszonyom.


De ha lát valaki az utcán/kocsmában/színházban/kávézóban etc akkor nagyon nagy valószínűséggel azt fogja hinni hogy egy középiskolás gyerek vagyok. Így a normálisabb fajta meg sem közelít.


Plusz ez egyfajta belső frusztrációt is okoz, mert félek attól hogy x ember aki mondjuk 5-6-7 évvel idősebb nálam (tehát nem egetrengető a korkülönbség) nem vesz komolyan. És ezt elég nehéz leküzdeni fejben.

2021. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem akinek az az álomszerű, kívánatos állapot, hogy egy felnőtt nő tinilánynak nézzen ki, nem más a szememben, mint egy beteg hulladék...

Mondom ezt úgy, hogy a 20-as éveim első felében én is 16-nak néztem ki kb., most 30 vagyok, és rendszeresen 22-23 körülinek néznek. Nem kérdés, hogy most vagyok jobb nő.

Hányingert kaptam már 20 évesen is, amikor azért verték meglett férfiak rám a nyálukat, mert tininek nézek ki. Most is gusztustalannak tartom, amikor 40-50 körüli pasik ácsingóznak úgy, hogy 22-nek hisznek.

2021. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!