Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ismerkedésnél előny vagy hátrány ha 24 éves lányként 16-17 évesnek nézek ki?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 13:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

31.-re.


Ha a lányod vezetni tanulna, kit szeretnél neki oktatónak?


A.: [link]


B.: [link]

2021. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom miért vannak egyesek így kiakadva. Egy rakás középiskolás csajszi van együtt nála 10-15 évvel idősebb hapsival.


Én 2002-2006 között voltam középiskolás, és ez már akkor is így volt.

2021. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
32: Tini lányom van. Ha egy nála jóval idősebb pasi közeledne hozzá szexuálisan, a golyóit nyomnám le a torkán. Pedig amúgy nagyon békés vagyok.
2021. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

‘jogilag’ nem buntetendo, ha 18 ev feletti csaj szexel, akarkivel is teszi azt. elvileg felnott ember, azt csinal, amit akar.

DE ne vegyuk mar egy kalap ala azt, hogy a korosztalyabol szerez maganak egy pasit (mondjuk 22 eveset) es azzal szexel, meg azt, hogy osszejon egy apjakorabeli faszival. az elso eset teljesen normalis, a 2. beteges. es lehet azzal jonni, hogy bilogiailag mar erett no es jogilag felnott, aki nem latja, hogy 40+oskent miert is aggaszto epphogycsak leerettsegizett lanyokat hajkuraszni, azzal baj van.

2021. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
csakhogy te nem 10-15 evvel vagy idosebb, hanem 20+al…
2021. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Megtörtént!


Exem tanárnő volt egy igen neves gimiben. Egyszer egy lány, az utolsó órán ott felejtett valamit a padon, ő meg utána vitte, mert látta, hogy a parkolóban áll. Mire kiért látta, hogy egy drága autóban ül, egy 40-50 közti pasival, akiről azt hitte, hogy az apja. Majd jött a nyelves csók.

2021. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

A 33-as vagyok!


36-os!


De én nem is magamról beszéltem, én írtam a 10-11-es válaszokat!

Csak arról, hogy mit látok magam körül. Attól, hogy nekem nem kellene ennyire fiatal, elfogadom, hogy másnak kell!

2021. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Az igazság az kérdező, hogy a hivatalos, illetve munka életben nagyobb hátrányt okoz a fiatalos külső tapasztalataim szerint, mint pártalálásban. Pasikkal nekem sose volt gondom, pedig 15 éves korom óta alig változtam külsőre. És nem, ezt nem csak én mondom. A másik kérdésre, amit belinkeltek is válaszoltam, de leírom ide is, ma az anyakönyvezetőnél szinte be se engedtek az irodába, amíg nem mondtuk vőlegényemmel, hogy elmúltunk 18 évesek. 31 vagyok. Fiatalos vonásaim vannak, nincsenek ráncaim, egy darab se, alacsony vagyok, vékony. Étteremben is volt, hogy elég furán viselkedtek velünk (vőlegényem is fiatalnak néz ki), de nagyon sok ügyintézésnél gyerekként kezelnek. Bármikor alkoholt akarok venni, elkérik a személyimet, ha dohányboltba ugrok beüdítőért, akkor is azonnal személyit kérnek. Párt meg általában baráti társaságból választottam, így tudták a koromat, onnantól pedig nem volt gond. Ismeretlenek közt viszont gyakpri, hogy fiatalok próbálkoznak be. Pár hónapja gimnazista srácok szóltak be, hogy milyen jó a fenekem... Szóval ne teljesen ismeretlenekkel próbálj első körben ismerkedni, hanem társaságon, hobbin keresztül. Sokkal egyszerűbb.
2021. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Sunshinedoll ***** válasza:
Nemtudom, mikor ennyi idősen odajöttek hozzám velem egykorúak aztán döbbenten mondták, hogy "jajj, hát sokkal fiatalabbnak nézel ki, azt hittem 17 vagy" akkor engem mindig elfogott a hányinger és sose randiztam velük. Ha azt hiszed, 17 vagyok, minek jössz oda 24-25 évesen? Hányinger.
2021. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

40.-re.


40 évesen is odamegyek a 17 éveshez. Miért ne? Elhajt? És? Ő veszít vele többet, nem én.

2021. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!