Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nekem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem csak Palvin Barbi tetszik férfiként?

Figyelt kérdés
Kaplcsolatom nem volt meg, pár randim volt, de szerintem látták a lányok, hogy nálam max ismerősnek jöhetnek szoba, mert nekem más szint szükséges külsőleg, már kamaszkorom óta Barbi az ideálom, nem tudom fogok e találni olyan nőt, aki hozza azt a külsőt.

2021. dec. 3. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"csak Palvin Barbi tetszik férfiként"


Még jó, hogy a kifejtést is elolvastam.

Az idézett félmondatod úgy hangzott, mintha Palvin Barbi férfivá operáltatta volna magát és ő, mint férfi tetszene neked. :-)))

2021. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát sok sikert, asszem ennél nem árt kicsit alacsonyabbra rakni a mércét :D


Bár köztünk szólva minden második csajnak jobb teste van, mint neki. De az az arc...

2021. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
looool
2021. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, kicsit hülyén sikerült a megfogalmazás.A test nem lényeg, hanem az arca, ami csodaszép.Ha nem modell lenne, hanem hétköznapi ember akkor is ugyanúgy tetszene, sőt…
2021. dec. 3. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha ugy nezel ki, mint dylan sprouse

(barbi baratja), akkor semmi gond.


[link]

2021. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy valószínűleg közel sem vagy ahhoz a szinthez, hogy egy ilyen nőt megfogj. Különben nem itt tennél fel erről kérdést.
2021. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Kövesd a pasi példáját! Tanulj, nyalj, nyalj, polika közelben nyalj, és lesz VS ex modell csajod, jobb is, mint PB.

2021. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
[link] Ja, de ez ZS.
2021. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mihalik Enikő egyáltalán nem tetszik, és mint írtam nem az a lényeg, hogy modell legyen, akkor is Barbi lenne számomra a legszebb nő férfiként, ha a közértben lenne pénztáros.
2021. dec. 3. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ricsi recsizz rá 😁😁
2021. dec. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!