Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy nő kezdeményezett nálad messengeren? Milyen hülye dumával jött?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Volt, nem volt hülye duma. :)
2021. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
miert kene ‘hulye dumanak’ lennie? frusztralt vagy?
2021. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én régen kezdeményeztem egy munkatársamnál, Facebookon írtam rá.

Leírtam neki, hogy észrevettem, hogy mindig mosolyog rám, és hogy látom, hogy szimpatikus vagyok neki, és hogy ez kölcsönös.

Erre csak egy mosolygós fej volt a válasza.Ott már tudtam hogy valami nem oké.

Pár nappal később posztolt néhány fotót, az esküvőjéről....

Nem tudtam, hogy van valakije, nagy pofára esés volt nekem, tényleg aranyosan mosolygott rám mindig.

Utána tudtam meg, hogy el kellett vennie a csajt, mert terhes lett..

30/N

2021. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
#1 voltam, osztom a #2 véleményét, a kérdező frusztrált. Nem is írom le a tapasztalatomat, nyilván csak kötekedni akar.
2021. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem "Hülye duma" volt, csak folyton írt a lány, pedig nem érdekelt engem.

Folyton kérdezte, hogy hogyan vagyok és milyen napom volt, aztán mesélt arról, hogy nála otthon mi van. Mi van a kutyájával és most ő hogyan van.

Pedig nem érdekelt és nem is kérdeztem.

Kérdezgette, hogy amúgy nincs-e kedvem elmenni a szülőfalujába ott foglalkozást tartani és egyéb programokat próbált nekem szervezni "önkéntes" alapon. Amiről gondolom sejtelme sem volt, hogy a foglalkozás megtartásán felül ez nekem 8-10 munkaóra, és ingyen idegeneknek nem sok kedvem van megtartani stb.


Aztán ghostingoltam. Mégis írkált tovább. aztán archiváltam a beszélgetést. kb 5-6 hónap múlva leesett neki, hogy már inkább nem ír többet.

2021. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjátok, ez megint csak Balázska vagy valamelyik impotens társa.
2021. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Erről egy volt férfi ismerősöm tudna nyilatkozni, ha akarna. (De már megbeszéltük, hogy ne keressem...)


Mindössze szimpla jókívánságot írtam karácsony- illetve húsvét alkalmából. Meg egyszer születésnapján felköszöntöttem - ha jól emlékszem. (Úgy írtam alá, hogy "önkéntes munkatársad.")


Hasznos elfoglaltságot próbált nekem szerezni egy hosszabb krízishelyzet idején. Alapjában véve még ma is, értelmes/intelligens/nagyon okos nőnek tart - a saját bevallása szerint.


Nem értettem félre az egyértelmű gesztusait azzal kapcsolatban hogy meg akar közelebbről ismerni - amit többféle módon és formában hangoztatott és jelzett is. Rendkívül sokára vallotta be, hogy van barátnője. (Jódarabig szerintem el is várta, hogy "fényezzem az egóját.")


Van, hogy heteken át nem beszélünk egymással (munka közben nem zavarhatom egyértelműen.) Akkor szólalok csak meg - köszönésen kívül - ha ő kérdezi, mi újság velem, hogyan alakul az életem.


Hagyom, hogy az érdeklődést ő kezdeményezze újra és újra. Én csendben elintézem a hivatali ügyeimet és megyek az utamra.

2021. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy jártam, mint a hármas, az volt a "hülye duma", hogy szimpi nekem és kávézzunk már ha legközelebb dolgozik. Ez volt 2 éve.

Az én sztorim annyiban tér el, hogy mi azóta együtt vagyunk. XD

25N

2021. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Van e lakásod jó munkahelyed.. Insta tiltás ment is!
2021. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#9 nem insta tiltás, hanem instant tiltás.

Ha már kamuzol, legalább írni tanulj meg.

2021. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!