Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha singlik vagytok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha singlik vagytok hogy viselitek el a boldog párokat?

Figyelt kérdés

Mást is megesz az irigység ilyenkor?

Hogy lehet ezt hosszabb távon elviselni!


26f



#irigység #Boldog párok #Boldogtalan szinglik
2021. dec. 6. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én örülök más boldogságának, az irigysèggel nem lépek előre :)
2021. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak tehetem, elkerülöm őket, amikor épp nem, akkor többnyire magamba fojtva a dühömet viselem. Azért a képem persze savanyú és mogorva ilyenkor, bunkó is vagyok, de leszarom. Nekik megadatott a boldogság, örüljenek maguknak, ne háborogjanak azon, hogy akinek nem jött be az élet, az bizony nem lesz édibédi, tüncimünci cukorborsócska.
2021. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok szingli, de mikor az voltam akkor sem éreztem ilyet.Csak arra gondoltam hogy milyen jó nekik...

Sajnos az emberek az irígység miatt nagyon gonoszak tudnak lenni a másikkal. Ezt már saját bőrömön is tapasztaltam és nem akarok olyan lenni mint ők. Pont ezért, ha bármikor bármi miatt felmerül bennem hogy kicsit is irígy vagyok, gyorsan elhesegetem a gondolatot.

2021. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem esz meg az irigység, mert pontosan tudom, hogy a legtöbbjük nem olyan boldog mint ahogy előadja.
2021. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
#4 Egyébként ez igaz!
2021. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
úgy, mint amikor nem vagyok "singli"
2021. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Én jól, mások boldog párkapcsolatára irigykedni a legnagyobb ostobaság. Sőt, kifejezetten örülök, ha a környezetemben levő emberek boldogok és pozitív kisugárzásúak anélkül, hogy nekem kelljen ezért megdolgoznom. Aki boldog, az rendszerint nyugodtabb, nyitottabb gondolkodású, kifejezetten kellemes élmény vele eszmét cserélni, ha éppen arról van szó. Sokszor remek gondolatokat tudnak produkálni, amiből fontos dolgokat tudok tanulni. Szóval anélkül, hogy észrevennék, rávezetnek engem is arra, hogy milyen érzés boldognak lenni.
2021. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Még valami: aki boldog, az sokkal elfogadóbb, toleránsabb is, mint akár önmaga boldogtalan változata. Szóval ilyenek társaságában lenni kellemes élmény.
2021. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem, mondjuk én ki is égtem kicsit kapcsolati téren. Még élvezni szeretném a szabadságot.
2021. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne is mond. Nekem van egy szingli ismerősöm, akivel, ha együtt vagyunk, akkor nem foghatom meg a párom kezét, mert rögtön megsértődik.


Nekem nagyon későn (20+ évesen) volt az első kapcsolatom. Addig amúgy arra gondoltam mindig, amíg nem volt párom, hogy ez az én életem rendje, nem erre vagyok hivatott, hogy gyereket neveljek, hanem nagyobb dolgokra és ez sokat segített.


Úgy képzeltem,hogy majd sikeres leszek a munkahelyen, PhD-t csinálok, kutatok, ha szerencsém lesz, akkor feltalálok valamit, ami sok ember életét teszi könnyebbé, önkénteskedek. Esetleg - ha lesz rá időm -, akkor 30+ évesen örökbe fogadok egy-két idősebb gyereket és segítem őket, hogy sokkal boldogabb életük legyen, mint nélkülem lett volna.


Aztán lett párom. Nekem pont az okozott nehézséget, hogy feladjam a korábbi ambícióimat, mert gyereknevelés mellett ezek nem nagyon férnek bele, ha jelen szeretnél lenni a gyereked életében is.

2021. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!