Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is "kiállsz" a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is "kiállsz" a párod mellett, ha nincs igaza?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy pl az anyával vagy bárkivel szemben ki kell állni a párunk mellett..Na de ha nem neki van igaza? Én tuti amellé állnék, akinek igaza van, nem ismételgetném a párom hülyeség ét, mert csak? Te hogy vagy ezzel?
2021. dec. 6. 19:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, miben.
2021. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem, értelmes ember amellé áll, akinek igaza van.
2021. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Ezt még átbeszéljük jeligére.
2021. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
persze, mindenkinek jól esik, ha mellé áll az, akit szeret. de ha nincs igaza, be kell látni. a gyereknek se adunk csak azért igazat, mert szeretjükimádjuk, ha nincs igaza.
2021. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván kerdes, hogy miben, de az ember azért áll ki a párja mellett,mert vele el, nem a szüleivel
2021. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kettessel értek egyet,de mindenki válaszát köszönöm.
2021. dec. 6. 19:17
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Ha lenne párom, és valamit tévesen gondolna saját igazának, attól még ugyanúgy szeretném (ez persze a téma súlyosságától is függ), hisz senki sem tökéletes, jómagam is egy makacs személyiség vagyok, persze értelmes keretek között. Viszont nem tudnék vele egyetérteni, és megpróbálnám meggyőzni a valós igazságról, ha ezt ő nem fogadja be, akkor annyit tehetek, hogy elfogadom és becsülöm, hogy ez az ő döntése. Én nem generálok belőle vitát (feltéve, hogy nem valami nagyon komolya dologról van szó), de ha ő attól nagyon kiakadna, hogy nem akarok egyetérteni vele, akkor az aggodalomra adhat okot számomra, hogy kivel is vagyok együtt. Normál esetben az ember egy hozzá hasonló személyiséggel jön össze, bár tudom, 100% tökéletes partnert nem találhatunk magunk mellé. Szóval ha egy ilyen vita odáig fajulna részéről, hogy ha nem osztom az ő véleményét, és emiatt képes lenne szakítani velem, akkor elengedném.
2021. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Lelki társ vagyok, nem bólogató pincsi.
2021. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
Mivel mindkettőnk szülei elég beszűkült, nem túl értelmes, maradi emberek, fel sem merül, hogy nekem vagy a férjemnek ne lenne igaza velük szemben.
2021. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
12%
ez tök helyzetfüggő.
2021. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!