Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 30 év korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 30 év korkülönbség? Én 18 vagyok (lány), ő 48.

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
60%
apakomplexusod van???
2008. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
86%
igen, sok. tapasztalatbol mondom,
2008. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
86%

Szia!

Attól függ mit szeretnél, mert ezt nem fejtetted ki, csak egy kaland vagy komolyabban gondolod?

Nálunk 15 év korkülönbség van és 20 éve élünk együtt boldogan van 2 gyermekünk! 30 évet azt azért egy picit sokkalom mert teljesen más szerintem az érdeklődési körötök amíg te mondjuk buliznál ő lehet h már nyugodtabb vizekre evezne. De persze minden megoldható ha annyira úgy érzitek h csak együtt!! Te döntesz!!

Amit érzel a szerint cselekedj és ne hallgas másra, lesznek jó akarok minden oldalról!!

2008. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg, gondolj csak bele valószínűleg még apukádnál is idősebb lehet. Egy csomó fiatal pasi van, csak nézz körül.
2008. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak szexelni akarsz vele, akkor nem sok.

Viszont ha szeretnél bármi komolyabbat is, akkor rengeteg. Egy 48 éves férfinak családra és gyerekekre van szüksége, ezeket te képtelen lennél megadni neki.

2008. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Nem csak szexről szól a dolog. Együtt vagyunk fél éve. Nagyon szeretem és ő is engem. Családra nem vágyik, Nem olyan mint az átlagos 48 évesek.Kívülállók véleményét szerettem volna tudni erről a dologról.
2008. dec. 13. 21:14
 7/49 A kérdező kommentje:
Apukámnál idősebb. De engem nem zavar. Szeretem..
2008. dec. 13. 21:16
 8/49 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sok! És ez gáz! :S
2008. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Tartósra nagyon sok.

A 10 év, az még azt mondom, hogy rendben van, de a 30 az nagyon sok.

Hogy élnétek együtt?

Gondolj bele.

Ha eltartana az még oké lenne, de eléggé benne van a korban.

Ha netalántán egy 20 év múlva egyedül maradsz, akkor te még 38 éves leszel, akkor fogsz mindarra rájönni, hogy nagyon elrontod, ha benne maradsz.

Mert rámegy az életed, a másik felét meg jobbik esetben mással éled le, rosszabbik esetben egyedül, és egy 38 éves nő előtt azért még áll idő.

Én nem mennék ebbe bele, az biztos.

De te döntesz.

2008. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Srapnel ***** válasza:
40%
Igen, mindkettőtöknek van valami pszichés defektusa. De ha az nem is, akkor neked agyad nincs, a pasinak meg lelkiismerete.
2008. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!