Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 30 év korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 30 év korkülönbség? Én 18 vagyok (lány), ő 48.

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok,ne enged kihasználni magad!!!!!!!!!!Gondolkoz!!!!!Persze hogy neki jo egy 18 éves csajjal,még büszke is magára hogy ilyen fiatal barátnője van....
2008. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
50%
Elsőre kicsit fura de a szerelemben nem számít se a külső, se rang, se korkülönbség... De ha egyszerű, inkább szeretetről van szó, akkor rengeteg... És családcsináláshoz se alkalmas...
2008. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
72%
szerintem sok mindentől függ, de ha feltétel nélkül szeretitek egymást, akkor nem számít a kor. tapasztalatból tudom. az én barátom 18 évvel idősebb nálam, és tök jól kijövünk, és szeretjük egymást.
2009. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 Srapnel ***** válasza:
72%
Az szerelemben nem is számít a korkülönbség, de az életvezetésben és észben igen.
2009. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Nekem is soknak TŰNIK a 30... de tudod nálunk meg 17 van és mindenki padlót fog attól is és ugyanezeket a kérdéseket és problémákat vetnék fel, ha hagynám. Csak én ezeket megoldottam a magam módján és szerintem a dolgok működnek, ha akarjuk, hogy működjenek. Megoldás mindig van. A szerelem meg olyan katalizátor a problémamegoldáshoz, ami előidézi a 100%-ot :)

Úgy értsd, hogy ha szerelmes vagyok, nem ismerek lehetetlent, ahogy te és a párod sem :)

A szerelem vak és hülye, de senkit sem érdekel (vagyis nem kéne, hogy érdekeljen, épp ez a lényeg).


Szóval van ilyen is.

De még mindig neked kell gondolkodni :)

2009. febr. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást akkor nem sok!! Ez a legfontosabb. Én barátom 20 évvel idősebb mint én, 2 és fél éve vagyunk már együtt! Semmi apakomplekszusom nincs mivel szerető családban élek! A párom se pedofil, mivel már volt családja barátnője stb idősebbek mint én... 18 éves vagyok ő 38.
2009. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
hát nagy valószínűséggel csak a pénzed kell de azért nem tudom h h van hozzá undorod olyan mintha az apámmal szexelnék =(
2009. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Kamu ez az egész kérdés Szivat titeket ti meg észre sem veszitek
2010. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Miért kamu? Ismerek én is 31 év korkülönbséggel együtt élő párt!
2016. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!