Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 30 év korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 30 év korkülönbség? Én 18 vagyok (lány), ő 48.

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:11
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Én inkább büszke vagyok rá, és nem feszéjez.
2008. dec. 13. 22:40
 22/49 anonim ***** válasza:
Melyik kommentet tartod kicsit erősnek?
2008. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Egyiket sem. Mindenkinek más a nézőpontja, és én tiszteletben tartom mások véleményét, még ha nem is értek teljesen egyet. Nem én pontozom le a válszokat.
2008. dec. 13. 22:45
 24/49 A kérdező kommentje:
kb. 20 évvel ezelőtt elvett egy nőt akitől egy gyereke született. Azóta csak hosszabb(7 év), és rövidebb távú kalandjai vannak, nősülni nem akar, pedig felvetettem a kérdést mi lenne ha titkoban elvenne, csak 2 tanú semmi más de nem akarja. Pedig szeretném..:S
2008. dec. 13. 22:49
 25/49 anonim ***** válasza:
85%
22:33 vagyok. Szerintem te már belül döntöttél:-) Semmiképpen nemhinném, hogy szégyelned kellene magad, aki úgy gondolja bizonyára még nem volt olyan helyzetben mint most te. Ugyan már ilyennel példálózni, hogy mi lesz majd, ha ő nyugdíjas lesz, vagy meghal...stb Egy szerelmes nő nem gondol ilyenekre. Most éppen lángolsz, és nem látsz, és szereted nagyon. Jobb esetben ez így is marad, esetleg csak kicsit megszelidül a nagy lángolás, rosszabb esetben pedig rájössz, hogy nem vagytok egymáshoz valók. Tévedni emberi dolog. Aki meg azt mondja, hogy deviánssak vagytok emiatt, annak csőlátása van. Könnyű másnak tanácsot osztogatni, és ítélkezni más felett, ezt csak az tudja aki benne van. Én meg tudlak nagyából érteni, és nem ítéllek el.
2008. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem rád gondoltam, kéredző, hogy erősnek tartod a kijelentést:)

Valaki a válaszadók között volt.

Egyébként meg így az utolsó válaszaid után tényleg eldöntötted magadban, hogy mit akarsz, csak beismerni nem akarod, nem tudod magadnak.

De előbb utóbb muszáj lesz, és ennek jobb, ha előbb eljön az ideje, mint később.

Okozhat neked szép éveket, de egy egész életet nem hiszem.:( Ne haragudj, de ez a véleményem.

2008. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
És ő viszontszeret? Vagy csak eltartatja magát "idősebb napjaira" ? És van egy gyereke. Nyűgnek tekinti? Le se szarja? Vagy mi?
2008. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
65%
sok..
2008. dec. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg szerinted sem minden klappol a kapcsolattal, ugyanis akkor nem kérdezted meg volna. Saját magadnak nem mered beismerni, hogy sok az a 30 év, és hogy esetleg még ki is használ minden téren. De ha neked ez így jó, kényelmes, akkor sok sikert. Számíts rá, hogy pár év múlva ha szakítotok esetleg, a fejedhez fogják vágni ezeket a dolgokat. Te tudod.

18/L

2008. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
80%

Úristen mekkora egy nyomorék lehet az a csávó..

48 évesen pofámról csontig leégne a bőr ha egy 18 éves lány tartana el (a szülei pénzéből ugye..)

16/fiú

2008. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!