Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a 30 év korkülönbség? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 30 év korkülönbség? Én 18 vagyok (lány), ő 48.

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:11
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Igazából én támogatom őt pénzügyileg..
2008. dec. 13. 21:55
 12/49 A kérdező kommentje:
De annyira, szerelmes vagyok.. Ki se látok belőle. Ő mindennél fontosabb. Ő jelent nekem mindent..Ő az első az életemben, aki iránt szerelmet érzek. Imádom .Rajongok érte...
2008. dec. 13. 21:57
 13/49 A kérdező kommentje:
21. 55. ös válaszoló : lelkiismeretünk egyikünknek sincs.
2008. dec. 13. 21:58
 14/49 A kérdező kommentje:
Mindent megtennék érte. A saját szüleimnél is fontosabb. Mindenkinél. Róla álmodom, egész nap rá gondolok. Senkit nem szeretek ennyire.
2008. dec. 13. 22:05
 15/49 Srapnel ***** válasza:
77%

Ezek után még inkább látom, hogy igazam van.


Gratulálok egyébként az első (bár eléggé túlkoros) gyermekedhez!

(A 21.55-ös)

2008. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Mindent neki adok. Érte dolgozom. Nekem mindenem megvan itthon..Éjjel nem alszom , mert rá gondolok...
2008. dec. 13. 22:18
 17/49 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha te "tartod" el őt, akkor meg főleg nem érzek semmi jót a levegőben.

Bár szerintem ennek abszolút nem lesz jó vége, márcsak a korotokat nézve.

21.43-as voltam.

2008. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
én az utolsó kommentet erősnek tartom egy kissé, maradjunk annyiban hogy a 30 év az sok...Egyszerűen realizáld, mire szülsz neki 2 gyereket addigra már 53-54 lesz gyakorlatilag mire belejössz az anyaságba és igazándiból karriert kezdesz építeni ő már nyugdíjas lesz. Mire meghal (elnézést és bocsánat a morbid valóságért) te még csak 40 év körül leszel +/-5 Azért ott még előtted állna a fél életed! De mindenkinek egy élete van tény hogy nehéz döntés. De hozd meg minél előbb mert az óra ketyeg és minél tovább húzod és minél nagyobb benned a feszültség annál rosszabb lesz.
2008. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Szerintem te is tudod a kérdésedre a vélaszt, ha már felmerült benned ez a dolog, mint kérdés. Köztem és a párom közt 12 év külömbség van, és 5 éve imádjuk egymást. Én 24 vagyok, ő 36. Semmi gonduk a külöbséggel, se nekünk, se a környezetünknek, és van egy csodálatos 2 éves kisfiunk. Én igazából azt mondom, hogy 10- 20 év korkülömbség elfogadható, de sokmindentől függ a dolog. Ha te úgy érzel amiket írtál, akkor hiába mondják ezren, hogy sok év van köztetek, nem számít. Szerintem is 30 év sok. De ki tudja. Lehet, hogy ti együtt lesztek boldogok. Lehet életed legszebb éveit tőle kapod majd. És ugyan ki tiltja meg, hogy vele legyél boldog? Egy dologra viszont figyelj nagyon. Ha szégyeled, és feszéjez téged az, hogy ennyivel idősebb, akkor inkább lépj ki a kapcsolatból, mert annak jó vége nem szokott lenni. Megbnántani biztosan nem akarod ugye? Ha viszont téged nem zavar, és őt sem, és képesek vagytok fölvállalni egymást, akkor meg ne törődj semmivel. Maradj mellette, és legyél boldog. Majd alakul minden ahogy alakul, előbb utóbb kiderül passzoltok e vagy sem. Sok sikert, és boldogságot:-)

2008. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék neki gyereket szülni.. Bár gondolatban eljátszottam a dologgal, de ahhoz még fiatal vagyok. És nem vagyok anyagilag független a szüleimtől...
2008. dec. 13. 22:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!