Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak milyen számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen számotokra a majdnem tökéletes nő?

Figyelt kérdés
Nem külsőségre gondolok. Inkább csak érdekel milyen is a majdnem tökéletes nő.
2021. dec. 7. 23:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Miért fontos h csak majdnem legyen az?
2021. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Csendes, visszahúzódó, tudja, hogy hol a helye.
2021. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tökéletes ugy sem lesz.. max ùgy ha szerelmes az illető es akkor megkapja azt a pluszt
2021. dec. 7. 23:33
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz: a másik felem.
2021. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a párom tökéletes SZÁMOMRA. Ezért a párom. Nem a köd miatt, teljesen tudatosan hajszálpontosan tudtam mit keresek, na ő olyan. Ugyanigy van velem. Ja és itt kezdtük :)
2021. dec. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Humora van de nem az a bántó módú, van élet benne.
2021. dec. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Szex utan pizzava valtozik
2021. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Intelligens, kedves, őszinte, szeretne gyereket, nem zárkózik el minden házimunka elől.
2021. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hűséges, feltétlenül elkötelezett, a nehéz pillanatokban is mellettem áll. Úgy bízhatok benne, mint abban, hogy holnap is felkel a Nap. Ez a legfontosabb. Ezenfelül fontos még, hogy őszinte legyen és értékrendünkben hasonlítsunk egymáshoz. Ha ez utóbbiban nincs egymáshoz illés, akkor az túl sok konfliktust okoz, hiszen az együttélésben nem lehet elkerülni, hogy közös döntéseket hozzunk.
2021. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Ezek a lepontozások :'d Annyira jellemző a gyakori éles késeire. Ugyan mi baj van azzal, ha valaki kedves, őszinte és szeretne gyereket? Szerintem is ez a tökéletes nő. Mert nektek mit jelent a majdnem tökéletes nő?
2021. dec. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!