Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebookra kiteszem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookra kiteszem hogy kapcsolatban vagyok úgy, hogy csak én lássam, és később megváltoztatom nyilvánosra, úgy nem fogja másnak külön posztban feldobni a facebook?

Figyelt kérdés
a cél annyi lenne hogy ne csináljon külön posztot a dologról a fb, hanem csak írja át
2021. dec. 9. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem jön ki a kezdőlapon, ha nem állítasz be hozzá dátumot. Vagy pedig utána külön rákérdez, hogy a hírfolyamban is meg szeretnéd-e osztani
2021. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdez, megjeleníted-e a hírfolyamban. Ha nem, akkor simán átállítja a státuszodat. Aki nem keres rá a profilodra, nem is veszi észre.
2021. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fentiekhez annyit hozzáfűznék, ilyen célra is hasznos lehet, ha gyorsan összedobsz magadnak egy kamuprofilt, felveszed magadat ismerősnek, és így egyikről tudod nézni a másikat, meg hogy a többi ismerősöd mit lát belőled.


Sajnos néha elég görény ill. logikátlan tud lenni a fészbuk, és van amikor jobb tisztázni ezeket.

2021. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Hát, annyira logikátlan az a sz*r, hogy hiába csinálja ezt meg, nem minden ismerősének dobálja már fel tőle ugyanazt ugyanúgy, mint régen. Sőt, ha olyanja van, hamar észleli, hogy kamu profil és kitiltja. Meg lehet azzal együtt a másikat is.


Hogy ne csak off legyek: így működne, elvileg, ahogy fent írtad is, de sose tudni.

2021. dec. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 az első állításod tényleg igaz, ezt én is észrevettem, viszont a második dolgot még nem tapasztaltam (nekem összesen 4 profilom van - ne támadjatok nekem, mindegyik hasznos valamire! - és évek óta egyikbe sem kötött bele a csodás fész).
2021. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom sracok!
2021. dec. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!