Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire megváltoztatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megváltoztatja az embereket, ha van autójuk?

Figyelt kérdés
Barátom 25éves, én pedig 21 és 7éve vagyunk együtt. Mindig is otthonülős tipus volt, nemnagyon járt el sehova. Kevés barátja van akivel tartja a kapcsolatot, de azokkal nagyon jóban van, gyerekkoruk óta ismerik egymást. Én szeretek eljárni a városba, sétálni, fagyizni, vagy inni egy üditőt, de párom nemnagyon lelkesedik az ilyen programokért, és nagyon ritkán lehetett rávenni, hogy álljon már fel a gép elől és menjünk el valahova. De tavaj megvette az első autóját és azóta teljesen megváltozott. Már alig ül otthol, ha teheti állandóan csavarog, egész magyarországot bejárta. Például Koncertekre jár a barátjával, meg össze-vissza. Van hogy csak elindulnak céltalanul kocsikázni és 400kilómtéterre kötnek ki. Egy év alatt 35ezer kilométert autózott, úgy hogy én még a negyedét sem voltam vele. Rosszul esik amiért ennyit csavarog nélkülem, és nem értem hogyan változhatott meg ennyire

2016. aug. 10. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én értem. Engem is az autó tart vissza nagyon sok mindentől. Én is sokfele fogok majd menni ha meglesz végre az első kocsim, bár annyi különbséggel, hogy ha lenne párom akkor vinném őt is, mert vele együtt szeretném felfedezni az új helyeket. Persze ha nem akar velem jönni akkor valamelyik barátommal indulok neki, vagy épp egyedül. Szóval érthető, még megvan neki az autó újdonsága. Ha meg az téged zavar, hogy téged nem visz akkor mondd el neki, hogy téged ez zavar. 26/f
2016. aug. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
együtt is szoktunk menni, de nem mindig van egyszerre szabadnapunk. Olyankor ő csakúgy elmegy nélkülem, és mire hazaérek a munkából ő még mindig nincs otthol. Már komolyan hiányzik az az otthonülős énje, mert tudtam hogyha hazaérek a munkából akkor együtt leszünk, még akkoris ha csak otthon ülünk
2016. aug. 10. 07:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszéljétek meg, de semmeképp se akard, hogy otthon üljön, mert én se szeretném ha korlátoznának. Mondd meg neki, hogy szeretnéd vele tölteni a szabadidődet, és , hogy hiányzik neked ha nincs otthon amikor hazaérsz a munkából. Ezt biztosan megtudjátok beszélni, föleg, hogy már 7 éve vagytok együtt. De az is lehet, hogy néha kell neki egy kis egyedüllét, hogy ki tudjon szakadni a hétköznapokból.
2016. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mostmár jó lenne a régi mi?!Szívás.Még csoda hogy nem vagy féltékeny.Ki tudja kit cipel vele.
2016. aug. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eléggé fiatalon kezdtétek. Van kocsi, kinyílt a világ. Így egyszerű bárhová eljutni és felfedezte, nem csak a fotel van a világon.
2016. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
meglehet ezt unni? ha igy folytatja akkor pár éven belül nemlesz olyan apró falucska az országban amit ne látott volna. Azután mi következik? meghóditja európát?
2016. aug. 10. 08:22
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Normális esetben egy 14 éves lány nem is pasizik, de ha mégis akkor sem köt ki az első jöttmentnél!

Egy 18 éves srác sem fog örökre lepaktálni egy kislánnyal.

2016. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az a gyanúm,hogy nem maradtok együtt sokáig.Nem a kocsi miatt,hanem mert nagyon gyakran és jól elvan nélküled.Kocsi nélkül sem igazán akart veled kettesben menni.Szerintem keress mást,ennek nem sok jövője van.
2016. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja vettem meg álmaim autóját, és én sem nagyon tudok kiszállni belőle. Van, amikor céltalanul elindulok, és csak megyek, mert imádom. Igaz nekem nincs barátnőm jelenleg.

Ha mindig is egy autóra vágyott, akkor most valószínűleg ki szeretné élvezni, hogy van neki. Most fiatal, most kell megtennie, hisz később család mellett már nem lehet.


30F

2016. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az igen...


nekem is megvolt már életem első autója, és egyáltalán nem érdekelt, napi 3 km-t mentem vele össz


Ha nem számolunk pár ünnepet meg egy pár rosszidőt, akkor számoljunk mondjuk 300 nappal.


35000 ÷ 300 = 116.6 km naponta.

Na, a lényeg, hogy van aki imád vezetni, imádja, hogy kinyílt előtte a világ, mondjuk pénz se ártana, mert:


ha a kocsi 100 km-en eszik 5 litert, akkor 100 km-re 320 forintos áron számolva 1600 ft, akkor


35000km ÷ 100km = 350 alkalom tankolásra

350 x 1600 = 560.000 Ft csak üzemanyagra!


Tehát a pasid havi 50 ezer forintot csak üzemanyagra költött.

2016. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!