Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom nem vagyok csunya lany, megvan a megfelelo onbizalmam, nem vagyok a tipikus plazapicsa, de azert sok fiu megnez, es probalkozik. Valamiert megsem sikerul mar evek ota egy komoly kapcsolat, hiaba nincsenek nagy elvarasaim, es nemis voltam erre eddig igy rafeszulve, de mar nagyon maganyos vagyok. Akikkel el tudok komolyabbat kepzelni valamiert sosem jon ossze, pedig sosem akaszkodok rajuk, vagy tennek barmi olyat ami baj lenne szerintem. Hogy van az hogy sok nalam sokkal butabb, csunyabb lany sikerrel jar? tudom hogy ez most baromi nagykepuen hangzott.. de sajnos ez az igazsag

22/L


2021. dec. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen klisés is, rossz helyen, nem megfelelő emberekkel ismerkedsz. A szépség meg szubjektív dolog, szükséges még mellé más is, hogy vonzóvá válj a számukra.
2021. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodj egy kicsit. Lesz ott olyan h félsz kapcsolódni, kitárulkozni lelkileg, bizalmatlan vagy, mivan ha lesz jobb, nem érdemled meg, nem teszel bele energiát, játszmázol, nehezenkaphatózol, elcseszed, egoista vagy, önző vagy, hamarabb keresel kifogást mint pozitiv dolgot a másikban. Na melyik?
2021. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert hosszú távú kapcsolat kell.
2021. dec. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!