Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sajnálják és nézik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnálják és nézik le azokat akiknek nincsen párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Miért gondolják azt az emberek hogy minden egyedülálló éjjel a falnak fordulva zokog hogy neki nincs senkije?


Nekem pl. jelenleg nincs vágyam barátnőre, egy jó ideje már nem is kezdeményezek nőknél. Megvannak az okai, de nem teszem.


S akkor mikor kiderül hogy senkim sincs, mindenki csudálkozva néz...


A sok agymosott férfi meg osztja a baromságokat a közösségi médián hogy nagy a pina hatalma meg a többi baromság, meg lesik a nőik vágyait.


Félelmetes hogy egy átlagos férfi mennyi energiát feccöl csak abba hogy a nőjének megfeleljen... túlórák, stressz, ideg, képzik magukat hogy még többet keressenek... s lehet mondogatni hogy ők ezt amúgy is megtennék, lde ez általában nincs így...


Az ember nyugalomra vágyik, nem a folyamatos hajtásra. De ezeket a férfiakat a nők hajtják.


Mert a nők a férfiakból kinyomják a szuszt és folyamatos nyomás alatt tartják őket. Ha nem vagy elég jó, bármikor cserélhetek másra.


Ezért van az hogy elmúltam 30 de 25 nek nézek max ki. Engem sose nyomkodtak.


2021. dec. 10. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Én örülök neki, hogy így érzel és elégedett vagy az életeddel így. Nagyon rossz esténként sírva elaludni. Szurkolok, hogy a továbbiakban is kiegyensúlyozott tudj maradni!!! 👍😁😉👍
2021. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem a párkapcsolat hiánya a baj veled. Hanem az, amilyen vagy. Egyszerűen szégyellnivaló.
2021. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: Milyen vagyok? Nem tudsz te se semmit rólam. Mi bennem a szégyellnivaló? Hogy őszinte vagyok?
2021. dec. 10. 08:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szulák Andrea mondta valahol, hogy "ha nem lehet úgy, ahogy akarom, akkor úgy akarom, ahogy lehet". Én a magam részéről örülök, hogy ezt a filozófiát kezded elsajátítani, ha ezt tényleg elhiszed, akkor valószínűleg boldogabb életed lehet idővel. Ettől függetlenül kérlek, ne általánosíts, mert a kérdés alapján nehéz komolyan venni téged.
2021. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oke
2021. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ide írogatsz heti szinten Balázska!
2021. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6: Mi van akkor ha ide írogatok? Aki a témában írogat már csak a nők megszállottja lehet?


Inkább attól kezdjetek el félni hogy egyre több férfi ébred fel és jön rá hogy nem ti vagytok a világ. Sőt.


A világ, az élet akkor kezdődik el igazán amikor erre rájössz és lesöpröd az asztalról a nőket.

2021. dec. 10. 08:29
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
#7 Jobb is lenne! Több esélyem lenne nőzni 👍
2021. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Irigyellek
2021. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"A világ, az élet akkor kezdődik el igazán amikor erre rájössz és lesöpröd az asztalról a nőket."


Besírtam. 😂

2021. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!