Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképű pasiknak még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű pasiknak még az alkoholizmust is elnézik a nők, sőt, viszik nekik az ebédet is hűségesen?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél olvastam :

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Brutális.


F/31


2021. dec. 10. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Menj már a halál farkára, Balázs.
2021. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked ezzel mi bajod? Hát, te is alkesz vagy, örülhetnél neki, ha ilyenek a nők.

Jaaa, csak irigykedsz. Értem már.

2021. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, hogy a jóképűség szubjektív, és minden nő más pasit tart vonzónak, ugye?
2021. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez az én kérdésem. És nem alkoholista mert ha dolgozik nem iszik meg ha autoval kell mennie akkorsem. De bulik alkalmával vagy ünnepekkor nem veti meg az italt.
2021. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebédet??????

Te hülye vagy!? Életemben nem fizettem még randin!

2021. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Múltkor meg azt írtad mennyire nincs szükséged kapcsolatra , most meg jön ez a kérdés 🙄


Csak az időnket pocsèkoljuk ahelyett hogy más ismeretlen labilis embereknek írnánk vàlaszokat

2021. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
alkoholista alig bír enni , mert tele a hasa a szeszel ..
2021. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!