Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a volt férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a volt férjemmel, ha nem hajlandó megérteni, amit mondani akarok neki?

Figyelt kérdés

Van egy közös gyerek, 12 éves, megy az apjához minden hétvégén. Egyszerűen nem tudom az exszel megérteni, hogy tudni szeretném, hogy mikor jön haza a gyerek, főleg úgy, hogy nincs kulcs nála. Ex szerint ez csak probléma generálás.

Illetve most mindent megcsinál a gyerekkel, amiért én évekig könyörögtem. Mindig, minden télen, mikor volt jó, kértem, hogy menjünk fel a hegyekbe. Neki sosem volt ideje. Menjünk el fürdőbe. Neki dolgozni kell. Vasárnap. Most, mióta külön vagyunk, mindent megcsinál a gyerekkel. És a gyereknek az jön le, hogy apa jó fej, mert mindenhova elviszi, új élmény. Én meg a rossz zsaru vagyok a történetben, mert minden szar dolog rám jut. A tanulás, a rohanás, a mindennapi stressz, a viták. Apa meg a jófej, aki az első szóra ugrik. De a gyereknek az nem jön még le, hogy míg együtt éltünk, szart a fejére az apja. És ez borzasztóan bánt.

Vagy én pl azt mondom, menjen haza gyalog. Erre hívja az apját, aki ugrik és már szállítja is haza kocsival.


2021. dec. 12. 08:58
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk én alapból nem értem miért kéne otthon lenni ha jön a gyerek. Ennyi idősen suli után mindig egyedül voltam otthon, erre volt a megnevezés a "kulcsos gyerek". Ja, nyilván ehhez kell kulcs is, tanulja meg a gyerek, hogy vigyen magával. Párszor én is elfelejtettem, de megszívtam, mert aztán bemásztam a kerítésen és üldögélhettem a kertben, vagy mehettem a büdös szomszéd nénihez. Hamar megtanulja az ember magával vinni.
2021. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
13%
Anyuka gyerek akar lenni a gyereke mellett, de olyan gyerek, aki állandóan baszogatja a gyereket hogyan kell dolgokat csinálni.
2021. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
75%

mi heti váltásban vagyunk, szintén 12 évessel. elég nagy már, hogy meg lehessen vele beszélni dolgokat.

szerintem kezdj valamit a saját életeddel. amikor nincs ott, csináld azt, amit eddig nem tehettél meg. kezdj el élni. és ne foglalkozz apukával.

2021. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
38%
12 évesnek miért is nincsen kulcsa???
2021. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként nem csodálom, hogy lelépett apuka. :(
2021. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
34%
Mert ha lenne neki kulcsa, akkor túl sima lenne a történet, és nem lehetne apukát b.szogatni, meg áldozati szerepben tetszelegni!
2021. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
33%
Megfigyeltem, hogy vannak emberek, akik beleőrülnek az élet egyszerű pillanataiba és ha nincs szétcseszve az életük az örökös felesleges futkosástól, akkor nem érzik jól magukat.
2021. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
14%
Anyuka szereti a konfliktust apukával, addig is vele foglalkozik. Nagyon egyszerűen megoldhatná azzal, hogy kulcsot ad a gyereknek, de hát ez sajnos "nem jutott eszébe". Haha.
2021. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Adott kulcsot. A gyerek "véletlenül" pont mindig otthon felejti.

Nem vagyok meggyőződve, hogy nem fúj egy követ apukával.

2021. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
#49nél a pont. Adtam kulcsot, egyedül jár haza suliból is. De hát otthon hagyja. Képesek voltak azért felhívni, hogy nem tudja kinyitni a lakást. De ez tudom, hogy ez csak ellenőrző hívás volt.
2021. dec. 15. 05:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!