Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az probléma ha ilyen életvitel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma ha ilyen életvitellel szeretnék barátnőt?

Figyelt kérdés

160 körül keresek.


A rezsi 40 körül van (anyám lakása, szerencsém hogy egyáltalán ez van és nem kell albérletet is fizetni...), az élelmiszer költésem olyan havi 70 körül van úgy hogy SPÓROLOK.... 6 gyógyszer, 10-15 egyéb háztartási dolgok.


130 ezer simán elmegy ezekre. A pici maradékból próbálok félrerakni.

De étterembe járni, kocsmázni, pláne nyaralni, utazgatni nincs pénz.

Autót se tudok fenntartani.

Gáz ha ilyen szegény pasiként akarok barátnőt?


F/31


2021. dec. 14. 14:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen miért szedsz 6 fele gyógyszert? (Igen, megtagadtam a lényeget)
2021. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
6 ezerre gyógyszerre, úgy értettem....
2021. dec. 14. 14:36
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem gáz. Biztos vagyok benne, hogy hasonló körülmények között élő lánnyal klasszul ki tudnál jönni és boldogok tudtok lenni. Pláne hogy még lakásod is van, ha esetleg odáig juttok, hogy hozzád költözik, a rezsit már felezhetitek pl.

Ha havi 30 ezred marad mozira, kirándulásra pl, az egyáltalán nem rossz. Vagy ezt kompletten félre akarod tenni, spórolsz valamire?

Szerintem nyugodtan nézz körül, fogsz találni lányt.

45N

2021. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Új "Balázs-percek" nicknév? A kor meg a sok gyógyszer az alkoholizmus hatásaira, stimt.
2021. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

3: Spórolok, szeretnék egy körülbelül fél milliós "védőhálót", ha bármi gond lenne.


Ha ez megvan, akkor utána már elkölteném ezt erre arra. Lenne mire, pl. a PC-be is kellene új videókártya lassan az meg nem olcsó.

2021. dec. 14. 14:44
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Problémának nem probléma, csak ne legyen pénzéhes k.va az akinek ez az életmód nem megfelelő
2021. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kocka. Vagy keress jobb munkahelyet. Kezdetnek
2021. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a fizetéssel nem tudsz megélni. Most anyád lakásában elvagy, de máskülönben utcára kerülnél. Amíg még ilyen módon támogat téged, tanulj tovább: iratkozz be levelező felnőttképzésre és szerezzél egy jó szakmát vagy diplomát.
2021. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

8: hogy? munka után járjak egyetemre? járni alig tudok úgy elfáradok meló végére... a tanulás már nem opció.


meg hát agyam sincs hozzá igazából.

2021. dec. 14. 15:54
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem vagy semmi? Tanulj szakmát akkor.
2021. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!