Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiúhaveromat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúhaveromat nem tudom levakarni magamról. Úgy viselkedik mintha együtt lennénk. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Volt egy időszak mikor bevallotta, hogy szerelmes belém. Még a barátságunk elején. Én is szingli voltam, gondoltam próbáljuk meg. Történt minden, de 3 hét múlva mondtam, hogy nekem nem megy, semmit nem érzek iránta.


Azóta legjobb barátok vagyunk, de ő azóta is szeret. Elkap, megcsókol, ha kettesben vagyunk fogdos. Mint amikor együtt voltunk.


Persze elröhögjük, a kezére csapok stb... Ha olyan téma kerül szóba, úgy beszél mintha kapcsolatban lennénk. Mások előtt néha úgy hív, hogy asszony. Már csomószor rászóltam, szomorkodik egy kicsit, aztán ennyi.

Most is sokszor köszön el este úgy hogy jóéjt szerelmem. Vagy ha hazakísér megkérdezi, hogy nem kap búcsúcsókot? Mindig bunkón mondom neki, hogy hagyjon már ilyen hülyeségekkel.

Aztán mindig ha már túl sok, akkor full őszintén elmondom neki, hogy ne viselkedjen már így, nem vagyok belé szerelmes, nem vagyunk együtt.

Volt már, hogy durvábban hogy direkt megbántsam, de az sem tartott sokáig. Úgy pár napig veszi az adást aztán ugyanúgy folytatja.


A baráti körünk egy, úgyhogy nehezen tudnám elkerülni, de már tényleg nem tudom mit csináljak, ha a szép szóra nem hallgat. :/ van valami ötletetek?


Sokáig a kapcsolat után szexkapcsolatban maradtunk, már azt is megszakítottam, de néha a kanos üzeneteivel is nyaggat.


Furán hangzik de egyszerűen nem tudom elég durván megbántani. Meg nem vesz komolyan. már tényleg elegem van belőle. Most vesszek össze vele, hogy szakadjon ketté a baráti körünk? Vagy kamuzzam neki azt hogy össze akarok jönni valakivel úgyhogy hagyjon békén? Vagy mi a lópikulát csináljak már, ha az őszinte értelmes szó nem hatja meg?

Mindig büszkén mondja, hogy ő nem adja fel...


23L

Ő 24F


2021. dec. 14. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

húzod a mézesmadzagot aztán csodálkozol, hogy követi...

tényleg nem tudod mit tegyél? Hát leírom:

1. ne beszélgess/chatelj vele esténként

2. napközben se nagyon, ha ír, ráérsz másnap válaszolni

3. ha hozzád ér, tóld el

4. ne hagyjad, hogy haza kísérjen

5. a közös baráti körben szándékosan tőle messze helyezkedj, ne nézz rá

2021. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek dugtal vele ha zavar :D
2021. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de amilyen tutyimutyi vagy, kvázi adod alá a lovat, azt hiszi a hülye barma, hogy csak szórakozol vele meg játszod a nehezen kaphatót.

Na fizikailag közelít, küldd el a francba, lökd el, bármi. Ameddig elröhögitek, meg csak megcsapdosod a kezét, sajnos nem fog hatni.

Nem kell összeveszni vele, de ne találkozz vele külön, ne beszélgess vele (legalábbis személyes témákról ne). Baráti körben távolodj tőle, beszélgess másokkal.

És végül, de nem utolsó sorban szedd össze a legeslegszigorúbb, nem barátkozós, nem kedveskedős, nem sajnálkozós énedet, és mondd meg, hogy semmit nem akarsz tőle, ne érjen hozzád még egyszer, ne zaklasson, mert te soha a büdös életben nem akarsz vele összejönni és szexelni. Ne röhögd el, ne sajnáld meg, ne adj semmi jelet, hogy van visszaút.

2021. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen egy legjobb barát? Ezek szerint nekem sosem volt legjobb barátom..


Mit csinálj? Ne csetelgess vele, ne kísértesd magad haza, ne válaszolj neki. Hű, de nehéz...

2021. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű de bonyolult!


Elárulom a titkot. Nem kell chatelgetni, nem kell jópofizni, nem kell hagyni, hogy fogdosson. Ha mégis megtörténik, akkor nem vihogni kell meg poénkodni.


Neked nyilván tetszik, hogy simogatja az egódat, de semmit nem teszel azért, hogy ne így legyen.


Vagy csak béna vagy. Ha én lerázok valakit, az érdekes módon felfogja. Vagy a pasi retardált.

2021. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Fhu de gáz vagy bmeg.

Veletek egy koru NŐ vagyok. Az én nézőpontom szerint utoljára kB akkor volt divat és menő ez a "fiú barátom mert az menő de hagyom hogy körbe rajongjon hogy tuningolja az egomat" dolog mikor 16-7 évesek voltunk.

Mondjuk az is sok mindent elmond hogy lányként hivatkozol magadra.

Te igazából élvezed ezt. Ha nem elvezned már véget vetettel volna neki:

1. Nem beszelgetsz vele.

2. Nem mondod hogy a barátod mert rohadtul nem a barátod.

3. Egy darabig hanyagolod a baráti társaságot.

4. Ha hozzád mer érni azonnal leallitod nem pedig elvicceled.


Persze hogy azt hiszi az a szerencsétlen hogy van esélye és csak kereted magad ha nem leallitod és megtartod a két lépés távolságot. De te élvezed a rajongast. Szánalmas.

2021. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogdos pofán baszod. Ennyi. Mit kell játszanod magad?
2021. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen ha nem jött volna le, a baráti viszonyt nem akarom vele elb.szni, mert egy nagyon jószívű fiú, és érzelmileg sokkal tartozok neki. A primitív verziót én is ismerem, hogy hordjam el a rákba és b.sszam pofán. De ezek szerint nincs arany középút, hogy barátok maradjunk.


És amúgy kikérem magamnak hogy én játszom magam neki, akkor valami nagyon félremehetett a szövegem alapján. Ha tetszene amit csinál akkor nem jöttem volna fel ide tanácstalanságomban, akkor nem lenne elegem. Nem vagyok saját magam ellensége... Ez már egy jó ideje megy így.

Semmilyen egorol nincs szó, irritál ha úgy ér hozzám, ha bókol nekem csak forgatom a szemem, nem tudok rá férfiként nézni, AGYAMRA MEGY már a közeledésével, nem tudom ennél jobban hogy fejezhetném ki. Mint már mondtam, nem TUDOM eléggé megbántani mert egyszerűen nem fogja fel....

Csak nem akartam prosztó módján megbántani, meg ha összeveszünk a baráti körünk is szétmegy kb, mert mi vagyunk a "magjai", de mindegy...


Valószínűleg túl puhány vagyok. Azt aláírom. De az nem igaz hogy játszom magam neki meg nekem ez tetszik meg ilyenek... Pont azt akarom elérni hogy ne csinálja...

2021. dec. 14. 22:03
 9/16 A kérdező kommentje:

Amúgy igen nem akartam írni, de kicsit nehéz felfogású a fiú...

De amúgy nagyon jószívű... Csak nem tudom miért nem tud lekattanni rólam.

2021. dec. 14. 22:04
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Hú, te nagyon gáz vagy. Játszod neki az eszedet, írkálsz, telózgatsz, ahelyett, hogy tiltanád a p...ba, és megmondanád neki hogy mától NE keressen, mert nem érdekled őt.


Persze, hogy fogdos, meg csókolgat, mikor játszadozol vele.

2021. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!