Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes? (tovább lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes? (tovább lent! )

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 3 hónapja vagyunk együtt...Nagyon szertemőt...és nagyon is vonzódom hozzá testileg,lelkileg...szexuálisan:$Viszont nagyon fiatal vagyok még...lehet hogy hülye kérdés,de ez természetes hogy ennyire vonzódom hozzá?CSak mert a volt barátomnál még csak meg sem fordult a fejemben ilyesmi...-_-:)
2010. szept. 6. 18:06
 1/7 Mr. Idegen ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ! menj el orvoshoz!


Naná h természetes. Nagyon szereted ,ez azért van.

2010. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ez nem természetes! Ezek a terhesség tünetei!
2010. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Termeszetes.
2010. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak mondom 12...-_-
2010. szept. 6. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
egy 12 éves hogy vonzódhat valakihez szexuálisan, ennyi idősen még azt se tudtam mi az a szex..., pedig csak 6 évvel vagyok tőled idősebb
2010. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tudhatná? Nem mindenki ugyan abban a tempóban érik... Én 7 évesen már magamhoz nyúltam, és teljesen tisztában is voltam vele, hogy mit teszek.

Úgylátszik te is gyorsabb típus vagy, nem mindenkinél van ez ugyan úgy, de nálad ez teljesen normális. Szerintem ettől még ne feküdj le vele, de ha mind a ketten úgy érzitek, és tényleg szereted is... akkor petting még simán belefér (csók... simogatás... esetleg egymás kézzel való kielégítése meg iesmik). Ez am is jó, mert így legalább meg tudtok ismerkedni a másik testéve. Csak ne hamarkodd el! Ahogy te jónak érzed és ne hallgass másra, hogy mit hány évesen kéne, mivel ez minden embernél teljesen máshogy működik. Csak semmi olyat amit később megbánhatsz ;)

18/L

2010. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!