Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit válaszoltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit válaszoltatok volna?

Figyelt kérdés

Nagyon béna és tini kérdéssel fordulok hozzátok, de mivel már nem vagyok tini, így kérlek nézzétek el, hogy ideírok. :D


Van egy srác, akivel mostanában mintha alakulna valami. Egyértelmű, hogy megvan a szikra (vagyis sztem megvan). Reggel beszéltünk, csak ilyen általános dolgokról, amikor is megköszöntem neki, hogy nem régiben tett nekem egy szívességet. A válasza az volt, hogy "neked bármikor" és szívecskés fej. Én lányos zavaromban azt írtam (alapvetően elég félénk vagyok), hogy örülök, hogy így gondolod. Na barátnőm szerint ez tök béna és flörtölhettem volna vele jobban, vagy kicsit "csípkelődhettem" volna, de hogy mégis mit kellett volna szerinte írnom neki, azt már nem nagyon tudta megválaszolni. :D Hát valami olyasmit, hogy bármikor..? és "bármit..?" Nos sztem meg ez meg bénább annál, amit én írtam. Kissé közönségesnek érzem, de hajlamos vagyok túlgondolni dolgokat, mint látjátok.


Tényleg érdekel, hogy szerintetek béna volt, amit válaszoltam neki? Ti mit írtatok volna? Hogy lehetett volna erre úgy válaszolni, hogy az flört legyen..?



2021. dec. 17. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
jó volt az a válasz
2021. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az jó volt, amit írtál.
2021. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Hát nekem ez az "örülök, hogy így gondolod" kicsit ilyen lepattintás szagú. Ő mit reagált?
2021. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tényleg 3-mas? Pedig nem szerettem volna annak tűnni. Akkor te mit írtál volna? Vagy számodra milyen válasz lett volna az, ami nem tűnik lepattintósnak?

Ő beszívecskézte ezt a mondatomat, utána témát váltottunk.

2021. dec. 17. 14:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy köszi a többieknek is. :)
2021. dec. 17. 14:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egy kicsit én ilyen erőltetettnek éreztem, de jobb nem jutott eszembe és nem akartam hosszú percekig agyalni, hogy na vajon mit írjak neki erre, így hát maradt ez.
2021. dec. 17. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jó, amit írtál nem kell parázni. Nem egyetlen üzeneten múlik egy kapcsolat.


Ha azt válaszoltad volna, hogy "és bármit?" akkor összevont szemöldökkel az jutott volna eszembe srácként, hogy ... "Most ez ki akar használni?"


De aztán ha leesik, hogy flörtölni akarsz, akkor belemegyek és azt válaszolom, hogy "Attól függ hol ;)"


Nem baj, ha lepattintásnak veszi a srác, mert írhatsz neki Te is és akkor érzi majd, hogy "ja mégsem pattintott le a múltkor."

2021. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Én árnyalnám a válaszolókat. A barátnődnek olyan értelemben igaza volt, hogy tárgyilagos voltál, flörtölésben béna! Ez nem baj, legyél olyan, amilyen vagy, felesleges olyat erőltetni, ami nem jön zsigerből.
2021. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én tudom is magamról, hogy a flörtölés nem az erősségem, szóval szívesen fogadok "tanácsokat". Nem akarok megváltozni, sem erőlködni, szó se róla, inkább csak szeretnék kicsit fejlődni ezen a téren.
2021. dec. 17. 15:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Én voltam a hármas, gondoltam, hogy a sok leszavazóhuszár megtalál. ;)


Kérdező, írjál rá, nem kell annyira ráfeszülni. Ha keresed a társaságát chaten, előbb-utóbb levágja, hogy tetszik neked.

2021. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!