Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki és nem válaszoltam neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel álomszerűen indult az ismerkedésünk. Ha létezik első látásra szerelem akkor ez az volt. Nem csak tetszettünk egymásnak, de beszélgetni is imádtunk egymással, egy szóval tökéletes volt minden.


Pár napja azonban előjött az első nézeteltérésünk. Ő nagyon szeret bulizni, (nem viszi túlzásba, de hétvégéken szívesen elmegy a haverjaival) én is szeretek szórakozóhelyekre járni, de sokkal visszafogottabban, mint ő, nekem havi egy alkalom bőven elég. Most hétvégén elhívott egy barátja házibulijába, de nekem sok dolgom volt pénteken és fáradt is voltam, plusz a házibulikat amúgy sem szeretem, így a győzködése ellenére nemet mondtam. Ez nem tetszett neki, és annyit írt, hogy akkor ülj otthon egész este. Én inkább hagytam, és nem válaszoltam erre, mert tuti összevesztünk volna. Így viszont már péntek óta nem beszéltünk, ennyi lett volna az egész? :( Vagy most nekem kéne ráírnom, amikor ő bántott meg?


2019. júl. 21. 13:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Fölöslegesen várom, hogy bocsánatot kérjen?
2019. júl. 21. 13:12
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Mit csináltál aznap este és hol? Csak kíváncsi vagyok.

32/f

2019. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy igen.

32/f

2019. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória. Akkor is, ha netán elmúltatok 19. Nem illetek össze, kár erőltetni, akármilyen álomszépen indult is.
2019. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Suliban voltam, onnan pedig dolgozni mentem, későn értem haza, és egyszerűen nem volt kedvem buliba menni.
2019. júl. 21. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

O is eppen arrol panaszkodik a baratjanak messengeren, hogy az uj csaj pentek ota ra sem bagozik.

Komolyan a nok jelentos szazaleka nem kepes onszantabol uzenetet irni, csak varjak a sult galambot?

2019. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tahóságra tahósággal válaszoltál.
2019. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked, akkor tök mindegy ki ír kire először. Tinibajok...
2019. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit kérdezhetnél,hogy ő ezt minek szánta,mert megbántott. Csak őszíntén! Mond el dolgot és értelmesen beszéljétek meg. Persze ha flegmázik akkor ne erőltessétek. Most kiderül mennyire kommunikáltok jól,ha kell.
2019. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!