Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ha probáltatok valakihez közeledni de az elutasítóan viselkedett, szóba állnátok még vele ha elmondaná hogy pl csak lefagy,szorong ezekben a helyzetekben de szeretné a dolgot?vagy ez így nem működik és haggyam az egészet amíg ilyen vagyok.
2021. dec. 18. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem bejön, a félénk lány stílus!
2021. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De azért ne legyen életképtelen a csaj!
2021. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én felnőtt, érett ember vagyok, ezért nem. Egészséges, teljes emberrel akarnék összejönni, nem olyannal, aki nem tudja a saját testét és érzelmeit sem kontrollálni, és emiatt távol tart magától. Más szinten vagyok ettől. De sokaknak megfelel ez a szint, akik szintén bénáznak, kezdők, nem tudják mit csináljanak vagy mondjanak.
2021. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én simán, ha tudom hogy amúgy érdeklem. Azért nyilván nem ez a cél, ezért próbálnák segíteni ezen, hátha javul ez a fajta reakció.
2021. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondaná ,akkor igen,mert akkor segítenék neki ellazulni.

Viszont ha nem tudnám, akkor hagynám a fenébe, régen volt pár pofáraesésem ilyen lányokkal, akikről ezt hittem, aztán kiderült,h szimplán nem érdeklem őket.

2021. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, kuka, nemkell a fejfájás
2021. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!