Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők miért tarthatnak vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért tarthatnak vonzónak ha alig beszélek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul velem, hogy munkahelyen, társaságban, sporttársak körében stb. nőkről kiderül hogy valamiért vonzódnak hozzám, ami engem rendszerint meglep mert én nem érdeklődöm irántuk, mármint nem nyomulok rájuk, barátilag beszélgetünk mondjuk keveset mert én teljes ellentéte vagyok a "nagydumás pasi" típusú férfiaknak. Alig járok társaságba, nincs baráti köröm, 2-3 barátom van.


Amit még szoktak mondani hogy amikor ritkán beszélek akkor az nagyon vicces, vagy nagyon mély.


De mondjuk ezért vonzónak tartani egy férfit?


Meg valami figyelmességről szoktak beszélni, de ilyen szerintem nevetséges dolgokra hivatkozva hogy pl. készítettem kávét magamnak munkahelyen és megkérdeztem a kolléganőket, nekik is készítsek e és emlékeztem hogy ki hogyan szereti.


Szóval én férfi fejjel nem értem hogy ilyen semmi dolgok miatt miért kezdenek el nők vonzódni hozzám, miközben tényleg keveset adok magamból, mármint alig beszélek.


Gazdag sem vagyok, jó kocsim sincs.

Külsőre közepesen sportos vagyok, futok és edzőparkban edzek.


De tudom ti nők teljesen más látásmóddal nézitek a férfiakat.


Van tippetek mi az oka a vonzalomnak?



2021. dec. 19. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A kisugárzásod.
2021. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

1. Jól nézel ki.

2. Szarsz a fejükre. (Mármint nem nyomulsz rájuk, nem ugrálod körül őket pincsikutya-bétaorbiter-papucsként.)

3. Férfias stílusod, viselkedésed, dumád van akár tudsz erről, akár nem.

2021. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván a kedvesség, figyelmesség, meg hogy nem vagy tolakodó az vonzó. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a nőkben is van vadászösztön, és van olyan, hogy egy alapból jó embert, aki nem hajt ránk, mi akarunk elcsábítani. Mert hát na :D
2021. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Röviden csak mázlista vagy,ennyi!
2021. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 2


de a jó külső sem működik mindig nem? meg sokszor mondják hogy a nagydumás típusú pasi a nyerő mert ledumálja a nőkről a bugyit

2021. dec. 19. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

5. A jó pasiság nem azt jelenti, hogy 10-ből 10 nőnek tetszel. Itt is vannak szintek persze, de őszintén ha már 10-ből 1 nő vonzónak talál téged, akkor az a férfi már egy király a nőknél. (Hiszen naponta akár több száz nővel is találkozhat az ember, évente sok-sok tucat új nőt ismerhet meg.)


Ha személyesen te nagy dumás lennél, akkor is sikeres lennél, vagy még a mostaninál is sikeresebb. De más tényezők is bejátszanak a nagydumásságon kívül, amikben úgy néz ki erős vagy.

2021. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb embernek a FIGYELEM hiányzik az életéből. És te pont azt adod meg, mert ő beszél te meg hallgatod, plusz van humorod. Az értelmes nőknek ez jön be.
2021. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A figyelmessèg magàban testi vonzalom nélkül instant baràtzóna.


Én amúgy nem tudom az okát, nem voltam ott , nem hallottam semmit, nem ismerlek - mèg csak képet sem láttunk rólad

2021. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert baromi jól nézel ki. Onnantól kezdve a nőknek minden más tök mindegy.
2021. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tele van az oldal önjelölt szèpfiúkkal , megnèznèk már legalàbb egyikükről valami képet , csak úgy a mihez tartàs végett , de mindig megy az önhype - azoknál akik saját allitàsul szerint jól néznek ki, akik önbizalom hiànyosak, ők azért küldözgetnek/nènek
2021. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!