Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki több nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bala kérdése:

Van itt olyan, aki több nővel él együtt és tudnak is egymásról?

Figyelt kérdés

Szóval elég sok kérdésem lenne, ha akadna ilyen kapcsolat, ahol egy fedél alatt él 1 férfi 2-3 nővel..

Csak azoknak a válaszát szeretném hallani, akiknek bármilyen tapasztalata van ilyen téren.

Szóval férjem felé felvetettem egy második nő gondolatát, akivel én néhány 3-as szintjén lennék szexuális kapcsolatban egyébként pedig velünk élne mint egy 2.feleség. Viszont bármennyire is érdekel engem, van néhány dolog, ami nem tudom, hogy működik.

Minden este 3-asban végzitek a dolgokat?

Van olyan, hogy a két nő külön- külön tölt éjszakát a férfival és ha igen, ezt, hogy tudjátok kivitelezni. Nem szeretnék külön aludni a férjemtől, de ebből adódik, hogy ha össze költözünk a nővel, ő is velünk aludna, szóval, ha nem édes hármas, valakinek fura lenne valahol gubbasztani addig.

De alapból bármilyen gyakorlati működési tanács jó lenne.



2021. dec. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Igen a férjem ilyen. 1 feleség, és 2 közös kislány.

Igazából elég kényelmetlen 4-en szoronkodni a francia ágyon, de félősek a lányok, így velünk alszanak.

2021. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2021. dec. 20. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát picit hasonlóban volt részem. Főiskola alatt volt egy (majdnem ) fix barátnőm. Ő tőle idősebb,de középiskolai kollègiumból ismert barátnőihez költözött be +vele együtt egy másik első éves lány is aki másodikban a pasijához költözött én a barátnőmhöz. Egyik szobában laktunk mi párommal a másikban 2 lány. Az egyik törékeny félős lány a másik lányt irányította. Fontos vizsga előtt egyedül tanúltam fent napokig a felős lánynak vizsgája volt a szobatársa kivételesen nem kisérte el így ketten maradtunk az albérletben,jártunk ki együtt cigizni....jól elvoltunk,kérte éjszaka menjek át az ő szobájukba aludni. Megjegyzés: vékonyak voltak az albérlet falai, amikor barátnőmmel szeretkeztünk, áthallatszott ez izgatta őket.

Átmentem aludni persze szex lett a vége és bűntudat, először de napok múlva izgalmas kis titok. Aztán a barátnőmmel szétmentünk átköltözött a másik szobába,én vasárnap jártam vissza barátnőm kedden. A másik két lány 2-3hetente járt haza. Egyik vasárnap este, szinte rájuk nyitottam a félős lány megkérdezte lenne e kedvem 3ashoz.. onnantól majdnem minden vasárnap este együtt voltunk. Exem annyit sejtett,hogy a két lány szokott játszani egymással,mivel minden hétvégén össze tollták az ágyaikat. Szóval a félős lány lett a "főnök",-legyen "F" a másik lányt szerintem csak ő beszélte rá ő meg belement. Mindig "F" irányított az ő kielégülése volt az első a másik lány nem mindig jutott el az orgazmusig.

Szóval 3 egyenlő nincs 3 ember közűl egy a főnök.

2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 ez igaz.

Nálunk ez volt van egy régi csaj ismerősöm aki mindig is domináns volt az életbe a kapcsolataiban stb.

Lett egy elég vékonyka barátja aki valahogy elérte hogy behódoljon neki a csaj, állítólag annyira jó a szexben a pasi hogy a csaj megtesz neki mindent hiába domináns.

De most a pasi behozott egy másik csajt is a kapcsolatba, és az első csaj mintha annak a csajnak se tudna parancsolni, a pasi is általában az új csajt ölelgeti az ismerősöm meg ezt csak úgy hagyja.

És nem értem hogy most mi a fene van akkor most köztük?

2021. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!