Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme egy visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme egy visszautasítás miatt így viselkedni? Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, van egy csoporttársam, akivel nagyon jóban voltam. A suliban folyton együtt lógtunk, csomót beszélgettünk, ugyanolyan könyveket, filmeket szeretünk, órákig tudtunk beszélgetni. Részemről ez mindig csak barátság volt, mert egyszerűen más tetszik. Egyszer úgy volt, hogy 2 közös barátunkkal együtt elmegyünk moziba, de az utolsó pillanatban lemondták, ezért ketten mentünk. Utána megpróbált megcsókolni, majd amikor elhúzódtam, értetlenkedett, és megkérdezte, hogy nem akarok-e a barátnője lenni, vagy most akkor mi van. Akkor tisztáztam a félreértést, és utána jól letolt, hogy miért vezettem félre, miért mosolyogtam, jópofáskodtam vele, miért töltöttem vele annyi időt, és miért jöttem el a moziba, amiről normális ember tudja, hogy randi. Én elmagyaráztam türelmesen, hogy részemről barátkozás volt, és ő sem adott eddig a pillanatig semmi mást jelet.

Hazamentünk, utána faggatózott is, hogy MIÉRT NEM, amire csak annyit mondtam, hogy nem az esetem, erre azt mondta, hogy ez női kamu, őt ne nézzem hülyének, valljam be, hogy nem vonzódom hozzá. Bevallottam. Erre azt mondta, hogy csalódott bennem, hozzám se nyúlna már többé akkor sem, ha könyörögnék és letiltott.


Egy ideig csend volt, majd egy másik csoporttársunk - akiért régóta oda meg vissza vagyok - randira hívott, ezt pedig a másik srác kinyomozta, és azóta zaklat, hogy mekkora pitsa vagyok, buta liba, meg fogom szívni, és tenni fog róla, hogy azzal teljen a Karácsonyom, hogy szembe kell néznem magammal, ő tükröt tart nekem. Letiltottam, de akkor elkezdte a közös barátokat is zaklatni meg más platformokon, más profilokról is ír, és az egyetemi fb csoportot is személyes dolgokkal spam-eli.


Mi értelme ennek? Mit hisz?

Hogyan kell leállítani az ilyet?



2021. dec. 23. 16:46
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
0%
Vótmà, de jó a sztori, folytasd.
2021. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én először írom ki, de sajnálom, ha más is volt/van hasonló helyzetben.
2021. dec. 23. 16:55
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Férfi oldalról szóról szóra ugyanez, max 1-2hete.
2021. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

EQban nem lehet a srác a toppon , ha ennyire nem làtta és érezte , hogy nem vonzódsz hozzà.


Amikor többszörösen nyomatékosan visszautasítottad , a porba tiportad az egojàt, most meg nem tud mit kezdeni az èrzèseivel, ezek a fenti dolgok miatt nagyon.


Talán a közös baráti körötökön keresztül lehetne rà hatni, hogy gàz amit csinàl, csak gondolom most nincs semmi kontroll ( vagy a nagy baráti társaság amiben benne vagytok igazából szarik mindenki mindenki fejére , és a "játsszák le egymást közt" filozofiàt követik )


Elég gáz, hogy egyetemista létére ennyi esze van, remélem legalább valami reàl szak, így kevésbé lenne szegyenèrzetem.

2021. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Semmi értelme, és azért viselkedik így, mert egy szubhumán kis senkiházi. Nem tudom, mit vár.

Megoldás: ignoráld, mintha nem is létezne és foglalkozz a (remélhetőleg) normális sráccal, aki tetszik.

2021. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Noren, be tudnád linkelni?
2021. dec. 23. 17:02
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem egészen reál szak. A baráti kör véleménye pedig megoszlik, valaki előtt leírta magát, valaki meg sajnálgatja.
2021. dec. 23. 17:03
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne foglalkozz vele. Megzakkant a szerencsétlen :D
2021. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2 = mindenki?
2021. dec. 23. 18:06
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora kamu kérdés már megint.:)
2021. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!