Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy féfi és egy nő között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féfi és egy nő között lehet csak barátság? Ha lehet mennyire fenntartható ez hosszú távon? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Van barátnőm, meg van egy "barát"nőm. Soha nem gondoltam rá romantikusan, sem szexuálisan, egyszerűen jó vele hülyülni, és tudunk mélyebb témákról is beszélgetni.
2021. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,van egy lány akivel már 16 éve ismerjük egymást és tartjuk is a kapcsolatot barátilag.Soha semmi más nem volt köztünk!

És felnőttként ismertem meg,ő 40 lesz,én pedig 37 vagyok.

2021. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ha valamilyen szenten undorodnak egymástól.
2021. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem életszakasz függő.

Én mint egyedülàlló férfi pl. rühellem és már menekülök az ilyen kapcsolatoktól, mert:

- nem tekintünk egymásra mint a másik nem

- minek hallgassam azt amit otthon a palijànak kellene

- nőkön keresztül szinte lehetetlen ismerkedni ( olyan női baràtaim vannak akiknek inkább fiú barátai vannak, mert ha más nő is van akkor egyből megy az irigység )

- észrevettem , ha hanyagolnom őket akkor sokkal közelebb kerülnek a pàrjukhoz, végre megbeszèlik a problèmàkat - ahejett hogy én hallgatnàm a felesleges hisztit

- amúgy sok kapcsolatban az nem gond, ha a nőnek férfi haverjai vannak, de a férfi nem haverkodhat nőkkel mert akkor meg cirkusz van otthon


Én legalább is így éltem meg

2021. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Nekem speciel nem egy lánybarátom van, és sosem kavartunk egymással.


28/F

2021. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem, egy nő nem való barátnak, képtelen betölteni érdemileg ezt a szerepet. Egyetlen dolgot nem tudnék mondani amire egy nő alkalmas mint barát és jól is érzem magam vele.
2021. dec. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyet értek nőként. Kicsit nehezem tudom elképzelni, hogy másnak sikerült helyén tartania ezt a barátságot egy ellenkező neművel.
2021. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Sokan nem figyelik azt, hogy egy embert kedvelhetek, beszélhrtek vele mély témákról, DE az nem jelenti azt hogy páromnak is olyat képzelnék el.

És akkor még itt jön az, hogy ha nincs két ember közt kémia, vonzalom akkor nem lesz kapcsolat. Ill. hosszútávon nem.

2021. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy lány barátom. Bár úgy találkoztunk hogy randizunk, egy közös ismerősünk irányított egymáshoz.

Nagyon jó volt, több is volt, nem éreztem olyan nagy szexuális vonzalmat, de azért éreztem, így a második randin hazafelé megpróbáltam megcsókolni de nem volt rá nyitott.


Aztán utána is találkoztunk sokszor nagyon sokszor, napokat töltöttünk együtt, ki akarta próbálni a motorozást és én megmutattam neki, tetszett, majd több ezer kilométert motoroztunk hosszú napos túrákon, nagyon összeszoktunk a motoron, lazán kanyarban leérő lábtartóval mentünk, egyébként pedig az érdeklődésünk is ugyanolyan irányú volt szinte mindenben.

Mindig volt valami kis plusz köztünk, de akkoriban egy másik lánnyal próbálkoztam(vagyis inkább szenvedtem), és annyira jó volt vele beszélgetni időt tölteni hogy hogy nem akartam szexuálisan közeledni felé, mert nem voltam egészen biztos benne hogy külsőleg igazán tetszik-e, és hosszútávon működik e, és nem akartam megbántani, és megmérgezni a kapcsolatunkat, ezért nem léptem felé, de éreztem hogy ő vonzódik hozzám.


végig baráti kapcsolatban maradtunk majd később beszélgettünk milyen társkeresős dolgokról mondta hogy ő keresgél jó ideje, de nehéz, és elmondta azt is hogy azon motorozós a nyáron ő azt várta hogy lépjek felé. Bár akkortájt amikor erről beszéltünk éis látszott hogy vonzódik (pirulások, folyamatos haj birizgálás, figyelem, mosolyok), de én még akkor is a másik csajjal szenvedtem.


Aztán talált egy pasit akivel stimmelt, és amióta vele van, így gyakorlatilag néhány messenger üzenetre redukálódott a kapcsolat köztünk.

(Utólag bánom hogy a másik csajhoz hűséges voltam, mert az viszont nem volt hozzám akkor sem, meg régebben sem, és a bomba külsején kívül üres, és nárcisztikus. Úgy érzem hogy elszalasztottam életem egyetlen lehetőségét hogy a lelki társammal lehessek kapcsolatba (senkivel nem volt még ilyen mint azzal a lánnyal, a fiú barátaimmal sem voltam annyira egyhúron mint vele, gyak egymás pszichoterápiásai is voltunk). Mellesleg így, hogy összejött a pasijával, így is az lett a vége minthogyha kipróbáltuk volna és nem sikerül, hiszen végül is megszakadt a baráti kapcsolat is )


Szóval férfi és nő között lehet baráti kapcsolat, de hogyha valamelyik összejön valakivel, akkor eltávolodnak, mert nyilván akkor a párjával akar lenni, na meg a pároknak sem annyira szimpatikus vagy na valakinek ellenkező nemű barátja van :)


Más úgymond lány barátaim úgy vannak, hogy a pasijuk régi barátom, és így.

Máshogy nincs. Exek, randipartnerek szakításkor/lepattintáskor mondták hogy maradjunk barátok mert nagyon jó embernek tartanak, de ezekre mind nemet mondtam, mert ha valakivel többek voltunk, vagy többet akartam, és nem lett, akkor én arra nem akarok emlékeztetést kérni. Na meg nem is nagyon volt olyan ami miatt én úgy éreztem, hogy értelme lenne barátnak lenni, mert nem volt sok közös dolog.


De ez változó lehet emberenként

2021. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. dec. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!