Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok mindig az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok mindig az idősebb csávókra buknak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem életkor és nő függő.

16-35 között szerintem jellemzően az idősebb (nem aggastyán) hanem a csajokhoz képest idősebb pasik.

35 felett pedig már nem ritka a fiatalabb udvarló.

De ez eléggé egyénfüggő, van aki csak a korabeliekkel kezdene. Nem lehet általánosítani.

2008. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEM! Én pl a nálam fiatalabbra és 17 éves vagyok.
2008. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Énis a nálam fiatalabbakra!!!:) *19*
2008. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én 29 éves vagyok, noha a mostani Párom jóval idősebb nálam, párszor volt fiatalabb pasim, illetve csak szexpartnerem. Azért ez fiatalabb korban annyira nem jellemző, bár amikor 17 voltam, akkor is tetszett egy 16 éves srác, de azt hitte, úgysincs nálam esélye, és nem lépett igazán :( Szerintem ez annyira személyiségfüggő, tehát érdemes próbálkozni! Sok nő szereti a fiatalabb srácokat, mert ők még nem "machók" és jobban rajonganak! :)
2008. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a mi kapcsolatunkban is én vok a fiatalabb (F) igaz, hogy csak egy évvel
2008. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a nálam jó pár évvel fiatalabbakra 23L
2008. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez valóban egyén függő.én 15 évesen is,és most 32 évesen is a jóval idősebbekhez vonzódok :)és ez nem fog változni.egy ismerősöm is így van,ő 6 évvel idősebb nálam,és ugyanúgy van mint én,mindig is az idősebbek tetszettek neki.
2008. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én sajnos igen :S :D
2009. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, én inkább a fiatalabbakra, bár ellenpélda is volt.

28/N

2009. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!